Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért nyalják a régi bélyegeket...

Mért nyalják a régi bélyegeket? Mi a hatása?

Figyelt kérdés
Egy fórumon megkérdeztem, hogy hol lehetne eladni a bélyegeimet, es azt valaszoltak, hogy ne adjam el, csinaljunk egy jo estet a haverokkal, nyaljuk meg oket...
2011. júl. 1. 20:15
 1/7 anonim válasza:
Hány éves vagy öcsi? Írd be googleba hogy LSD és majd megérted hogy mire értették azt hogy jó estétek lesz
2011. júl. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy mi az LSD... de arra vagyok kivancsi, hogy milyen hatasa van... olyan mint a fu, vagy...?
2011. júl. 1. 20:25
 3/7 A kérdező kommentje:
Es barmilyen belyeg jo..? Vagy csak bizonyos belyegek?
2011. júl. 1. 20:31
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link] images/dsflyer/lsd.pdf

2011. júl. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vicceltek.

Ha nincs droggal átitatva, akkor nincs semmilyen hatása. (Mellesleg nem is tartom túl gusztusosnak a bélyegek nyalogatását, főleg, ha régi.)

2011. júl. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem, mintha probalni szeretnem..mert szerintem se gusztusos regi, utott-kopott belyeget nyalogatni, ami az evek alatt megfordult mindenhol...

Szoval, akkor nem minden belyeg olyan....?

Csak bizonyos belyegek, amik"droggal vannak atitatva"?

2011. júl. 2. 18:13
 7/7 acelsziv ***** válasza:

:D :D :D A postai bélyegeket a mai napig nyalni kell, hogy aktiváld a ragasztót. Jó sz@r íze van. Régen jobb volt :D És ne aggódj. Nem fogsz csak úgy LSD -s bélyeggel találkozni

A hatása pedig: [link]

2011. júl. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!