Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a címe ennek a zenének?

Mi a címe ennek a zenének?

Figyelt kérdés
Pénteken ment a Class dj a Class Fm-en, és abban Whiteboy első zenéjének a címére lennék kíváncsi. Egy olyan zene volt, amiben a háttérzene egy ilyen "mexikói gitározás", olyan mariachi szerű vmi volt, és közben rappelt vki. Nem tudtam megnézni a Class fm oldalán sem, mert még az a szám volt kiírva, amit Jáksónál utoljára játszottak. Lehet ez most egy kicsit zavaros amit leírtam, és nem lehet ennyiből rájönni, hogy melyik zenére gondoltam, de akinek van valami tippje, az írja már le a zene címét, vagy linkelje be. Köszönöm!!! :D
2011. jún. 28. 11:07
 1/1 A kérdező kommentje:

Nagy nehezen megtaláltam. Ha valaki kíváncsi lenne rá, hogy mit is kerestem. :) Kiderült nem is gitár, hanem trombita megy a háttérben. XD

Delinquent Habits - Return of the Tres

http://www.youtube.com/watch?v=T7H2nW4V7LI

2011. júl. 22. 20:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!