Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem működik ez a cucc segítség?

Nem működik ez a cucc segítség?

Figyelt kérdés
Van nálam ez az izé amit ha próbálok működtetni nem működik és ilyen furcsa dolgokat csinál. Mit tegyek ezzel a cuccal mert nem megy?Jah és még ilyen hülyeségeket is művel.Köszi a segítséget.
2011. jún. 27. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Vedd elő a női praktikákat!

2szer oldalról vágsz rá, egyszer pedig felülről és elvileg megjavul, de ha mégsem, akkor egy késsel meg lehet csinálni mindent, utolsó lehetőségként vágd földhöz. Ha ezek közül egyik se segít, akkor javíthatatlan a cuccos :D

2011. jún. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
HOZZÁ NE NYÚLJ! ILYENKOR FELROBBANHAT!
2011. jún. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én kalapáccsal próbálkoztam attól úgy tűnt hogy segíthet de aztán a mama befőttjével tudtam helyreállítani de attól megint csinálta a nemműködéstet és azt án megint rossz lett
2011. jún. 27. 19:07
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Keresd meg a használati utasítást.
2011. jún. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a használati utasítást már eltekertem viccesciginek
2011. jún. 27. 19:11
 6/6 A kérdező kommentje:
végül a nesquik nyuszi segített megmondta hogy a kakaó segít én meg elküldtem a jó büdös p***ba és egy üveg pálinkával orvosoltam a problémát és már azt se emlékszem hogy mi a baj. Köszi a segítséget.
2011. jún. 27. 19:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!