Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan folyadék ami? ....

Van olyan folyadék ami? . (többi lent)

Figyelt kérdés
olyan kéne, amit ha beleöntünk egy üvegbe, az nem okoz vízkövet, nem büdösösik és penészedik be. A legjobb valami színes lenne, fekete vagy zöld vagy bármilyen sötét. a festék nemjó mert elszíneződik egy idő után vagy bebüdösödik, megpenészedik. a víz eleve nem színes, de egy idő után vízkövet okoz. Mi lenne a jó?
2011. jún. 26. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
levegő-víz.xD
2011. jún. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
lol XD
2011. jún. 26. 21:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Iható legyen?
2011. jún. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem kell ihatónak lennije, de ne legyen mérgező a gőze...de ha maga a lötty sem az az a legjobbXD
2011. jún. 26. 22:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Talán desztillált víz :S de nem tudom, mihez kéne.
2011. júl. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Sör
2011. júl. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

sör XDD

desztillált víz...hmmm erre nem is gondoltam. arra kéne, hogy van egy pici üvegcsém, ilyen bordó, és sztem marhajól nézne ki, ha folyton lenne benne valami lötty. mint egy varázsfiola^^ szal csak dísznek kell

2011. júl. 10. 16:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Desztillált vizes vagyok, és akkor szerintem az a jó választás. Én házi-hógömböt csináltam és ahhoz is ajánlott volt a desztillált víz. Sok szerencsét ;)
2011. júl. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm^^
2011. júl. 10. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!