Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi leszel, ha nagy leszel?

Mi leszel, ha nagy leszel?

Figyelt kérdés

ezt most nem csak úgy kérdem..mert rohadt sok időm van vagy mit om én, hanem azért, mert nem igazán jutok dűlőre, hogy mi legyek, gondoltam körbenézek egy kicsit :)

14/L


2011. jún. 26. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

a mai világban bűnözni a legkifizetődőbb, persze ha ügyesen csinálja az ember és ezt nem viccből írtam.

amúgy az általános iskola 8. osztályában én is teljesen tanácstalan voltam, akkor úgy gondoltam, hogy érettségiig eldöntöm, hogy mi lesz, most meg érettségivel a kezemben nem tudom mi legyek:S

2011. jún. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
stylist. 15/L
2011. jún. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
grafikus^^ 17/L
2011. jún. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 FOdor Nikoletta válasza:
párom ugy gondolta hogy csöves lesz! elment továbtanulni és csöves is maradt azota is! mert midenki ugy kezdi el és van aki ugy is fejezi be most ebböl élünk! menj el központifütés szerelönek!:D
2011. jún. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
épületgépész,tecknikus!!:)14/f de téleg a lopás a legjobb meg a feketézés.
2011. jún. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Pincér.

17/f.

2011. jún. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

hűű..köszi a válaszokat..:)

nkm ezek közül a stylist vagy a grafikus tetszik a legjobban..mert szeretek rajzolni..meg azt mondják tudok is..:)

2011. jún. 28. 17:31
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

én vagyok stylist-os válaszoló.


akkor téged is a művészi szakmák vonzanak. amúgy ha szépen rajzolsz, és a ruhák is vonzanak, akkor a divattervező a neked való szakma. :)


amúgy én még gondolkoztam a fotózáson is, de abból sok van.

2011. jún. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
de te stylist is vagy, vagy csak javasoltad?
2011. jún. 30. 18:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!