Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tortent mar veletek ilyen?

Tortent mar veletek ilyen?

Figyelt kérdés

Tortent veletek,hogy a baratotok ongyilkos akart lenni.?nekem igen.:(es ot szerettem a legjobban.megmindigszeretem.demar nem el. :(.eretvagott.denemtudommiert.(drukkolok,veletek ilyen dolog ne tortenjen.)emo volt es 15 eves.mindenki kozul mi voltunk a ket emo es mi voltunk a legboldogabb "par".nagyonhianyzik.!:( (ezert mondom.elvezzetek ki a szerelmetekkel egyutlevo idot,mert kitudja holnap mi tortenik.)

remelem onnan fenntrol lat Bence,es tudja,hogy hianyzik nekem.:(szeretem meg mindig.egy egesz vilag veszett el,miota elment.minden sokkal feketebb lett,es sosem felejtelek el.mindig teged foglak szeretni alegjobban.viszlat Bence. :(


2011. jún. 24. 12:14
 1/9 A kérdező kommentje:
es+ti talaltatok ra,es a szemetek elott verzett el.tortent mar veletek ilyen.?
2011. jún. 24. 12:21
 2/9 anonim ***** válasza:
Húúú ez nagyon durva...részvétem...velem nem törént még csak hasonló sem, és senkinek nem kívánom, hogy ez történjen vele...Egyébként, tudom, hogy ez nem vigasztal, de jobb szeretni és elveszíteni, mint soha sem szeretni...
2011. jún. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
velem igen... a legjobb barátnőm akivel szinte mindig együtt voltunk öngyilkos akart lenni, megkért hogy menjek fel vele az arénába, én bementem venni colát, ő azt mondta hogy kimegy a vágányokhoz és ott vár, bemondtak egy inter city-t, kiléptem az épületből, és a szemem előtt ugrott a vonat elé, végig néztem a halálát és semmit nem tudtam tenni, azóta is lelkiismeret furdalásom van, azt utolsó mondatom hozzá, az volt hogy döntsd már el milyen kell neked b*zd meg ...
2011. jún. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
lelkifurdalasom nekem is van.nemtudtam mit tegyek hogy ne verezzen el.szoritottam a felvagott sebet de csak forcskol a ver.minden ver.ez otthon nala volt. az anyja eppen nem volt otthon es nekem volt kulcsom a lakasahoz,viszonylag meg eleg kicsi voltam 13 evesen.es majd felhivtam az anyjat hogy siessen segiteni mert mindjart meghal.hivtam a mentoket es majd csak azt veszem eszre valaki betori a furdoszoba ajtot.a mentosok voltak azok en sirtam,hiztiztem hogy oda akarok mennihozza de nem engedtek.(mikor ratalaltam a furdoszobaban meg epen hogy eszmeletenel volt es azt mondta utolso szvaival.amit sosem fogok elfelejteni:"ne haragudj.!szeretlek.!"..majd visszaterve mikor megjottek a mentosok korulbelul tiz percre ra megallapitottak azt hogy elverzett.,mer nem elt.:(.!egyedul ebben az a jo,hogy ottlehettem a halala kozbent.es "bekeben" halt meg.:(
2011. jún. 24. 15:19
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem piszkálódásból,de azt mondtad bárhogy hisztiztél,nem engedtek oda a barátodhoz,akkor hogy halhatott meg melletted?

Részvétem,elég rossz lehet. :\

2011. jún. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudod.mar mikor megjottek a mentosok aztmondtak nemvoltmar eletben.amugy koszonom.:(
2011. jún. 24. 16:04
 7/9 anonim ***** válasza:
értem... szerintem ugyanúgy érezhettük magunkat... részvétem a barátod miatt..
2011. jún. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
koszonom.es reszvetem nekemis a baratnod miatt.:(
2011. jún. 25. 11:25
 9/9 anonim ***** válasza:
köszönöm.
2011. jún. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!