Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan szerezhetek száraz jeget?

Honnan szerezhetek száraz jeget?

Figyelt kérdés
Sok király dolgot akarok csinálni amihez száraz jég kell, de nem tudom honnan szerezzek.Mijen boltból?Legjobb lennne ha tudnátok debrecen környékén...
2011. jún. 24. 01:14
 1/6 anonim ***** válasza:
34%

Benzinkutakon lehet kapni.


Innen pedig rendelni: [link]

2011. jún. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Benzinkutaknál? Háth köszi! Majd akkor szerzek.
2011. jún. 24. 15:27
 3/6 A kérdező kommentje:
De remélem tudod h a száraz jég és a rendes vizes jég nem ugyan az...Mert nekem száraz jég kell.Am én is tudnék csinálni a fagyasztóban.
2011. jún. 24. 15:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, igen, persze,valószínűleg nem mindegy.

Bár nem gyakran van szükségem szárazjégre, (leginkább nem) de arra határozottan emlékszem, hogy néhány évvel ezelőtt a Shell benzinkúton vásároltunk egy nagy csomag szárazjeget. Arra már nem emlékszem, hogy nekünk egészen pontosan mire kellett, de hogy szárazjég volt, abban biztos vagyok, mert akkor találkoztam először a szárazjég fogalmával :D

Remélem, sikerrel jársz. :)

2011. jún. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocs, többnyire nem szoktam ilyen láma lenni. Mivel elbizonytalanítottál, utánakérdeztem a dolognak, mert nem akarlak félrevezetni. Szóval az a nagy helyzet, hogy amit mi vettünk a benzinkúton, az nem szárazjég volt!


Storno az előző válaszom, és bocs még egyszer! :(

2011. jún. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Háth kössz a segítséget.
2011. jún. 25. 20:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!