Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Viktória...

Mi a véleményetek a Viktória névről?

Figyelt kérdés
Ha már annyira benne vagyunk a név témába :D
2009. márc. 25. 02:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
szerintem olyan frigid hangzása van.
2009. márc. 25. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
Nekem nagyon tetszik. Volt egy nagyon aranyos barátnőm, őt is így hívták, de én csak Vikinek szólítottam.
2009. márc. 25. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
Nekem speckó abszolút nem tetszik,majdnem ez lett a nevem,hála istennek lebeszélték a szüleimet erről a névről!
2009. márc. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
41%
Nem tudom. Nekem már unalmas és hideg. Az én hugomat is Vikinek hívják, és csak az osztályukban van 4. Olyan hideg és nem tetszik. Becézve valamivel jobb.
2009. márc. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%

Nekem nem jön be.

Van egy rettenetesen hisztis unokahúgom, akit Vikinek hívnak, de komolyan, ilyet még nem láttatok, állandóan ordít, nem szép, hogy ezt mondom, de néha felrúgnám, mint a taknyot.

2009. márc. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
Engem így hívnak teljesen megvagyok vele elégedve,de tényleg egyre többen adják ezt a nevet a gyerköcnek.Talán a 3. vagy 4. leggyakoribb név most a névadásoknál.
2009. márc. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%

A Viktória név jelentése győzelem! Szerintem nagyon szép név,és ne feledjük el,hogy Királynők viselték....elég csak megemlíteni "Európa nagyanyját" Viktória brit királynőt...

Egyébként a kedvenc filmemben is Vic...(Viktória) volt a főszereplő neve(Házi buli)....

2009. márc. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
Nekem tetszik, akarmenyire nepszeru is mostanaba, igaz nem ismerek senkit akit igy hivnanak!
2009. márc. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%
Nekem nagyon tetszik!Nagyon örültem volna ha ilyen névvel születek.
2009. márc. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%

Nekem ha lányom lett volna ez lett volna a neve. De hát fiam lett :)

Azért tetszett a Viktória név, mert így olyan szép elegáns számomra, úgy meg hogy Viki, nagyon vagányul hangzik.

2009. márc. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!