Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell a DMben, papírképe...

Hogyan kell a DMben, papírképet csináltatni? Mi a menete, és mennyire éri meg? Kislányomról szeretnék, mert csak digitális képünk van. Köszönöm.

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 13:11
 1/4 anonim válasza:

a jól értem akkor fényképet szeretnél előhívatni a digitális gépről.

3 megoldás van.

1.Beviszed a géet és a memoria kártyát belerakod és úgy választod ki a képeket amelyekért be kell menni ha kész és fizetni.

2.Otthon kiirod CD-re és ott azt helyezed be a gépbe és megrendeled a képeket mint az előzőnél.


Vagy jön a lekényelmesebb megoldás amit én imádok!!!

3.Felmész a Dm honlapra letöltöd az ingyenes fényképrendelő programot és szépen a kényelmes fotelból kiválasztod a képeket(+a darab számot ha többet szeretnél)elküldöd és kész.Itt ki kell választanod azt a Dm-et ahova szeretnéd hogy elküldjék a képeidet,sőt még egy e-mailt s kapsz ha készen vannak és már mehetsz is érte.

Vagyis azt írja hogy 3 napon belül mehetsz érte(de a hétvégét hiába nyitva vannak ne számold bele!).

Nagyon egyszerű a program megadja az összeget is hogy mennyit fogsz fizetni.....stb.

Én már bögrétől-a naptárig mindent itthonról intéztem.

2011. jún. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
gép és memória kártya akart lenni:P
2011. jún. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
2011. jún. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2011. jún. 23. 14:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!