Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen nevek tetszenek Nektek?

Milyen nevek tetszenek Nektek?

Figyelt kérdés
Fiúkat is kérdezem :-P Biztos van olyan nevű fiú/lány akinek nem testzik a neve és nem szereted nevén szólítani vagy netán vicces vagy csúnyának tartjátok :-D És konkrét kérdés: A Henriett és becézett formái: Heni, Hencsi stb az szép név?
2009. márc. 24. 19:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
na hát az Imola név az valami szörnyű(nem akarok senkit sem megsérteni), de viszont a Molli százszor jobb.Én általában azokat a neveket nem szeretem amiből sok van(és tudom archoz kötni)pl. Alexandra, Nikolett, Anita stb. . A henriett pedig szerintem nagyon elegáns és szép név és a becézései is aranyosak.
2009. ápr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
engem is Henriett-nek hivnak XD ... eddig nem ismertem magamon kivul mas henriett-et XD de most olvastam parat az elottem valaszolok kozott... szoval nem valami gyakori nev ... nincs kulonoseb bajom vele, de szivesebben lennek mondjuk Kinga :) :D
2009. ápr. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
:P :)
2009. ápr. 13. 09:15
 14/14 anonim ***** válasza:
juj engem is heninek hívnak és a best nevem a kinga és a dalma :D
2010. jan. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!