Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tetszik az Anett név?

Hogy tetszik az Anett név?

Figyelt kérdés
Olyan sok neves kérdés van, gondoltam Én sem hagyom ki xD
2009. márc. 24. 19:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem így hívják a legjobb barátnőmet, de ennek ellenére annyira nem tetszik, olyan kicsit kényeskedő fellengzősnek találom. Pedig nem ilyen a barátnőm sem, csak egy ilyen megérzés. De másnak is biztos van ilyen név, amivel kapcs-ban így érez.
2009. márc. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
Nem tetszik. az Anna sokkal szebb sztem.
2009. márc. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
Én majdnem Anett lettem...utáltam volna.:)
2009. márc. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én Anett vagyok,nekem tetszik,és szeretem is.

De senki ne hívjon úgy,hogy Anettka,mert így utálom!!!

2009. márc. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Átlagos. És nem nagyon lehet becézni :-P
2009. márc. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%
szerintem nem szép név.
2009. márc. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

ohh :P Sajnálom, hogy Nektek nem tetszik, Nekem nagyon tetszik és örülök, hogy Anett lettem : )) Egyébként Én nem is szeretem, ha becéznek, néhány embernek elnézem az Anettkét illetve a Nettit, de a legtöbb ember Anettnek szólít! : ) Az Anettkát Én is utálom :D Nem is hív így senki hál'istennek :D


Köszi, hogy válaszoltatok! : )

2009. márc. 24. 20:01
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A neved eredeti alakja (Anna) gyönyörű név, az Anettel semmi bajom nincsen, viszont a spanyolos becézett változat, az Anita... hát... egyáltalán nem jön be. Dunát lehetne rekeszteni a sok Anitával.
2009. márc. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tetszik, a kedvenc unokatestvérem is Anettnek hívják. Nagyon szép név, becézve is jó: Netti.
2009. márc. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%
Nem szeretek név alapján ítélni, de ha már rékérdeztél: erről a névről ált. a műveletlenség jut eszembe. Ezzel nem akarok megbántani senkit, csak nekem nem tetszik és olyan fellengzősen ható akar lenni, több, mint amennyi valójában.
2009. márc. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!