Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy hívják ezt a letöltő...

Hogy hívják ezt a letöltő programot?

Figyelt kérdés
Hallottam egy olyan programról, amit le kell tölteni, telepíteni, és akármit (képet, zenét, filmet, játékot, stb.) le tud tölteni, még olyan oldalról is, amire regisztrálni kell vagy prémium/fizetős.
2011. jún. 17. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
~google :D hidd el ha elég ügyes vagy nagyon sok helyre be tudsz jutni vele, csak tudni kell, hogy kell keresned :)
2011. jún. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már kerestem a google-ban, de semmit nem találtam... Légyszi olyan írjon, aki tényleg tud segíteni és nem csak küldözget mindenfelé...
2011. jún. 17. 17:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Limewire... de készülj fel, több vírust fogsz összeszedni mint amennyi fájl van a gépeden most. [link]
2011. jún. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi! Telepítettem, de nem csatlakozik fel netre, megpróbáltam beállítani, de semmi...

Most a morpheus-sal próbálkozok...

2011. jún. 17. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!