Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megnyerték a lottó ötöst, miért?

Megnyerték a lottó ötöst, miért?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem kellene elszomorodnom, de egyszerűen irigy vagyok, arra/azokra akik megnyerték. Nekik most olyan jó lehet. Ti is szomorúak vagytok, mire költöttétek volna azt a rengeteg pénzt, vagy legalább csak a negyedét?
2011. jún. 15. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Ne legyél irigy és inkább skandit vettél volna, azzal sokkal nagyobb esély van a nyerésre...


Egyébként meg minek annyi pénz, ha elég 60 millió is. :D

2011. jún. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Elég 60 millió is....Ha-ha-ha


Lehet Neked igen, de nem nem. 60 millából egy jobb hátaz sem veszel megadnak...

2011. jún. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
*házat
2011. jún. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

*és az elsö nem, az nekem

(csak sikerül leirni)

2011. jún. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mire költeném?

Elsőnek vennék egy palotát valamelyik nagyváros közelébe és egy luxusautót. Tartanék egy háremet prostikból, lenne sofőröm és kertészem. Csinálnék magamnak egy konditermet illetve importálnék egy kungfu mestert kínából, hogy tanítson. Ja és természetesen megvenném végre a nintendo ds-t a pokémon soul silverrel :D

2011. jún. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Attól mert pózerkedsz,a pöcöd nem lesz nagyobb kispofa!
2011. jún. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jajj vettem skandit is nyugi! :)

Olyan jó lett volna, ha segíthetek a családomon. Kifizethetem az adósságaikat, a sajátjaimat. Venni egy szép házat, elutazni egyet mondjuk Ciprusra (kikapcsolódni). Nyitni egy szalont (aztán ha befuccsol, nem kell aggódni, hogy mi lesz) :D Úgy el menni egy fesztiválra, vagy akárhova, hogy a pénz nem számít, nem kell azt nézegetni a pénztárcában, hogy ennyi van még, ennyit költhetünk, ez félre megy... stb. Jajj :) Hát igen. Tudom, nem szabad elszomorodni, az élet megy tovább... :D

2011. jún. 15. 12:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!