Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kivel legyek erdei iskolában...

Kivel legyek erdei iskolában egy szobába? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés
HOLNAP lesz egy 5 napos edeiiskola. Van 2 csapat aki azt szeretné, hogy velük legyek. 1. csapatban 2 kitűnő tanuló van akiknek olyan stílusuk van mint nekem, és van egy tök noormális csaj. A 2. Csapatban egy tök jófej lány, egy kicsit nyafis lány és egy elkényeztetett. MELYIKKEKEL LEGYEK?????? Amelyikre többen írják hoogy azzal menjek, akkor azokkal megyek.
2011. jún. 15. 08:00
 1/6 anonim ***** válasza:
De jó, hogy itt éled az életed :) Majd azt is itt kérdezd meg, hogy kivel házasodj, kivel barátkozz...
2011. jún. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsesz, hogy nem tudok dönteni! Mások véleményére is kíváncsi vagyok...
2011. jún. 15. 08:21
 3/6 anonim ***** válasza:

De jó neked! Én is akarok egy 5 napos napot... igen nagy szükségem lenne rá.


Személy szerint a nyafogós lánytól az első 5 percben meghülyülnék akárhány jófej lenne még a szobában. Nem lehet a normálisakat egy szobába terelni?

2011. jún. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De melyikekkel leszek ez a kérdés
2011. jún. 15. 08:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Leírtam, olvasd el figyelmesen azt az 1 db mondatot. De sejtem, hogy az lehet a gondod, hogy ciki a jó tanulókkal lógni. Én egy percig sem gondolkodnék a helyedben.
2011. jún. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem az a baj. Az a baj hogy mind a 2 csapatot bírom, de ők nem bírják egymást
2011. jún. 15. 08:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!