Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Így akarják megelőzni a...

Így akarják megelőzni a túlnépesedést? Vagy mit akarnak ezzel elérni?

Figyelt kérdés

[link]


Ajánlom a videót mindenkinek, aki egészséges életet akar.


2009. márc. 20. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Lehet, hogy csak én vagyok túl naiv, de szerintem csak kamu. Mert én se eszek dobozos vitaminokat, mégis egészséges vagyok. Szerintem csak téves riasztás. Mondjuk az is igaz, nem tudhatjuk, mit hoz a holnap. Mindegy, majd 2010-ben kiderül.
2009. márc. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

A néni szerint csak a vitaminokra és ásványi anyagokra vonatkozóan az irányelvek bevezetése 2 milliárd ember halálát okozza majd. Szerintem összesen nem szednek ennyien vitamintablettákat, így az nem nagyon befolyásolhatja a halálukat. Az indiai, afrikai tömegek még nem is nagyon láthattak vitaminkészítményt. Az USÁban állítólag bevezetendő szabályozás pedig nem érvényes a kínaiakra, azoknak pedig nem szokásuk együttműködni az amcsikkal, vagy másolni az ő szabályozásaikat.

A jelenlegi szabályok óvakodnak a génmódosított élelmiszerektől, egy hatóság nem fog logózott papírra ilyet kihirdetni, hogy minden élelmiszer legyen génmódosított.

Ami még lényeges, a génmódosított élelmiszerek engedélyezése nem jelenti az elterjedésüket. Sok multi élelmiszer cég nem hajlandó génmanipulált alapanyagot használni, mert tudja, hogy amiatt elpártolnának tőle a vásárlók.

2009. márc. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

És ha nem vesznek egy terméket, akkor azt nem is árusítják tovább.

Betiltják a c-vitamint? Nagy cucc, majd eszek narancsot. Nem lesz d-vitamin? Majd megyek napozni.

Nem árúsítanak kalciumot? Majd eszek sajtot, meg iszok tej.

Elfogy az a-vitamin? Eszek répát (bocsi ha nem jó, lehet, hogy a répában k-vitamin van), stb.

2009. márc. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az extrém vitaminbevitel segít megelőzni az olyan betegségeket, mint a rák, érrendszeri betegségek és cukorbetegség. Szal. nem mind1, h ha lekorlátozzák a bevitelüket.


Utolsó írta, h eszik répát stb.

Olyan répát, amelyet olyan roavrirtószerekkel kezeltek, ami lassan megöl...


Csökken az átlagéletkor... kevebb nyugdíjas lesz, kevesebb nyugdíjat kell majd fizetni. Nem népesedik túl a Föld.

Ezt akarják, na meg, h a gazdasági válságon is túllegyenek...

2009. márc. 21. 18:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne hogy azt hidd, hogy én most biorépát eszek. Nem! Csak olyan simát, amit a boltban lehet kapni, azt is vegyszerekkel kezelik és még is élek. Lehet hogy rosszat csinál nekem, de ki akar 120 évig élni? Én nem, az biztos.
2009. márc. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"extrém vitaminbevitel segít megelőzni az olyan betegségeket, mint a rák"

Extrém vitaminbevitel ártalmas is lehet: extrém E-vitamin tüdőrákot okozhat: [link]


"Olyan répát, amelyet olyan roavrirtószerekkel kezeltek, ami lassan megöl... Csökken az átlagéletkor"

Rovarirtókat több mint 100 éve használunk, ezalatt az emberek átlagéletkora nőtt, nem csökkent. Nem egészségesek, de nem igaz, hogy lassan kiirtják az emberiséget.


"Nem népesedik túl a Föld."

A túlnépesedett részeken nem esznek vitaminkészítményeket az emberek. Nyugati fejlett országokban eszik, ott pedig népességcsökkenés van.


"Ezt akarják, na meg, h a gazdasági válságon is túllegyenek..."

Hogy oldja meg ez a gazdasági válságot? A meghalt emberek jobban vissza tudják fizetni a hiteleket, (mivel a hitelek bedőlése a válság oka)


Néhány ember megint nem tudja a különbséget a "nem hasznos válasz", és a "nem értek vele egyet" között.

Ha nem tetszik valakinek, ne lepontozgasson, hanem írja meg, hogy mivel és miért nem ért egyet.

2009. márc. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"Extrém vitaminbevitel ártalmas is lehet: extrém E-vitamin tüdőrákot okozhat"

A dohányosoknál növeli a rák kockázatát a cikk szerint.


"Rovarirtókat több mint 100 éve használunk, ezalatt az emberek átlagéletkora nőtt, nem csökkent. Nem egészségesek, de nem igaz, hogy lassan kiirtják az emberiséget."

A legveszélyesebbeket ugye betiltották, de most jópárat újra engedélyezni akarnak.



"Hogy oldja meg ez a gazdasági válságot? A meghalt emberek jobban vissza tudják fizetni a hiteleket,"


Kevesebb átlagéletkor, levesebb nyugdíjast jelent. Az államháztartások pedig meggazdagodnak és ahogy a videóban is mondják akik nem tudnak fizetni azok nem kellenek és ugye ők halnak meg nem a gazdagok.

2009. márc. 22. 22:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!