Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik szam tetszik nektek...

Melyik szam tetszik nektek innen ha tetszik is valami ezek kozul? Nekem mindketto bejon. :D

2011. jún. 7. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Az elsö kettöt hallgattam csak meg, mert az utolsó 3 ugyan attól van.

Az elsö az tetszett :)

A második.. hát nekem ezek a hörgések nem igazán jönnek be... Rock és metál amit alapból hallgatok, de a hörgöseket kerülöm azért... Inkább az érthetö szöveget preferálom :D


16/L

2011. jún. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az utolsó 2-őt nem hallgattam, pedig levan töltve xD, hát nekem bejönnek, de az ESTK-t jobban csípem xd
2011. jún. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
utolsó a legjobb:D
2011. jún. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hatigen.nekem inkabb a BvB-jobban bejon.:D szerintetek nehallgassak.az osdztlyfonokom aztmondta lany letemre hallgassak egy kisse "finomabb"zenet.
2011. jún. 7. 19:38
 5/9 anonim ***** válasza:
hülyeség, ennél nem kell jobb xd a padtársaim lányok és ki nem állhatják az ilyesmit xd
2011. jún. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
szovalakor megjohogy ilyesmit hallgatok...nemtudom denekem nejonnek be a pozerek,peldaul valami MM-rol is hallottam de nemisakarom megnezni hogy kiaz,vagyfluor hanyok..es amit en hallgatok erdekes senki nem halgat az osztalybol.
2011. jún. 7. 20:25
 7/9 anonim ***** válasza:
xD az én haverom rockot hallgat, és neki már a pokolgép kemény..és ennél tovább senki se megy, énis ígyvagyok vele h én hallgatok screamot xDde mondjuk fluort meghallgatom xD csak nem annyira szivesen xd
2011. jún. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
emisigyvagyok.esuristenn...-.- csakostlatomm nem "mindaketto" hanem mind a negy.meg egy kerdest se tudok normalisan megfogalmazniii.:))
2011. jún. 9. 19:28
 9/9 anonim ***** válasza:
XD pontmost vettem észre énis xdd
2011. jún. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!