Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Help! Milyen kamera kazetta...

Help! Milyen kamera kazetta használható Canon uc 1000 videokamerához?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Googlee?? Ezt mondja, megkerestem Neked:

Canon UC 1000, Video 8-Camcorder,

2011. jún. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok, ez az:

Video8 kazetta méretek : 94 x 63 x 15. Az első ilyen kazettával működő kamerát a Kodak dobta piacra 1984-ben

2011. jún. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor eszerint minidv kazetta nem is jó hozzá. Nyugodtan javíts ki, kérlek, ha tévedek. Köszi szépen a segítségedet. :)
2011. jún. 5. 22:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Mint látod, elég ősi a darab, ilyet én nem is láttam, de a googlee "látott".

Nekem mini DV-s van, ez jóval fiatalabb, a kazetta mérete:

66*48*12...

Azért nem dobtam még a sutba, mert a kamerához vettem nagylátószögű objektívet, csak a Sonynál volt kapható, nem olcsón, így viszont már sokkal jobban használható kis óvárosi tereken is....,

2011. jún. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Valóban egy őskövület. :D

Egyébként nekem is a fiatalabb változat van. A kamera Apumé, és neki kellett a kazetta használathoz. Szerencsére találtam az egyik webáruházban kazit, de nincs túl nagy választékban.

Mégegyszer köszi a segítséget, mert a googlét is "faggattam" a válasz után kutatva, de elkerülte a figyelmemet valahogy.:D A válaszod után nemsokkal meg meg lett. Hm... a technika ördöge megtréfált.:D

üdv :)

2011. jún. 7. 15:53
 6/6 A kérdező kommentje:
* még egyszer
2011. jún. 7. 15:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!