Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Belőletek mit hoz ki az alkohol?

Belőletek mit hoz ki az alkohol?

Figyelt kérdés
Én pl vagy álmos vagyok, vagy muszáj rockot hangosan hallgatnom meg énekelnem :D
2011. jún. 4. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bátor leszek, csajozok ezerrel(ami alapból nagyon nem jellemző rám) haverokkal kötekedek is, de nemvagyok agresszív
2011. jún. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen alkohol.

A sörtől és a bortól nyugodt és barátságos leszek legtöbbször, de a rövidektől elkezdek gátlástalan lenni, kézenállok tömegközlekedési eszközökön, minden jobban kinéző csajtól megpróbálom elkérni a telefonszámát, ha valaki csúnyán néz azt meg akarom ütni..

2011. jún. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Belőlem előjön a humor. Beszólogatok ide-oda de csak viccesen.:D
2011. jún. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Leginkább azt, amit előtte ettem. :D
2011. jún. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
úgy tűnik hogy feloldódom nem is kis mértékben
2011. jún. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A vacsorát.
2011. jún. 6. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Röhögök mindenen mint egy hülye, és bátrabb vagyok.
2011. jún. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én is az utolsó
2011. jún. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én általában mindenen meghatódok, holott alapból egy igazi érzékeny típus vagyok, na de olyankor csak úgy áramlanak az érzelmeim. (legtöbbször örömkönnyek szöknek elő a szememből, amúgy lány vagyok). Mivel leginkább a párom társaságában szoktam inni, így általában mindig meghatódom azon amiket beszélgetünk, és nagyon kis ,,bújós", érzelmi lény leszek olyankor. Meg mivel elég bátortalan, feszengős és visszafogott ember vagyok, így olyankor sokkal közvetlenebbé válok (na nem úgy, hogy gátlástalanná válok, hanem teljesen felszabadultan elnevetgélek, csevegek mindenkivel). Nekem bizony már az nagy dolog, hogy ki tudom mondani amit érzek olyankor. Szóval semmi extra, csak ezek.
2014. nov. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!