Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hiszel a véletlenekben? Van...

Hiszel a véletlenekben? Van olyan, hogy sors?

Figyelt kérdés

Hiszel abban, hogy minden megvan írva a Nagy Könyvben?

Ha hiszel a véletlenekben miért hiszel? Ha nem hiszel, miért nem?


Miben hiszel még?


2009. márc. 18. 18:33
1 2
 1/11 anonim válasza:
83%

Szia!

Én hiszek abban,h meg van irva a sors! Engem talán tulságosan is foglalkoztatott egy időben ez a kérdés! Felmérés szerüen kérdezgettem erről embereket,de a vélemények nagyon megoszlottak róla!

Én azt hiszem,hogy mindennek meg van az oka,semmi nem történik ok nélkül!

Szeretnék hinni a telepátiában is,de mostanában nem akar bejönni!:(

Abban is hiszek,h ha egy embert sok rossz ér előbb utóbb a jó következik! Azt mondják ha valaki nagyon akar valamit az egyszer teljesül!

Te hiszel a sorsban?

2009. márc. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Hiszek a véletlenben? Miért?

Nos, 2 év után elhagytam a párom (előbb meg kellett volna tennem, megütött, meglopott, hazudozott, de féltem egyedül maradni), és rá 1 hónapra megismerkedtem a számomra tökéletes sráccal. Jobban mondva a szőke hercegemmel.

Ha már előbb kilépek ebből a kapcsolatból lehet, hogy más lesz a párom, akivel nem leszek annyira boldog, mint a mostanival :)

2009. márc. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
Ki tudja?
2009. márc. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
96%

Hónapokig próbálkoztunk a babával, semmi eredmény. Nyáron elmentem asztrológushoz, születési időm alapján azt mondta, nyugi, november első hetében teherbe fogok esni, egészséges kislányunk lesz nyárra.


NNNNa, tegnap töltöttem a 21. hete, november 4-én estem teherbe, két UH szerint is lány a baba, teljesen egészséges.

Ezek után naná, hogy hiszem, minden meg van írva, csak jól és jó helyen kell feltenni a kérdéseket.


Üdv!

2009. márc. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Én nem tudom... Nem tudok az ilyen kérdésekre válaszolni, azért tettem fel...


Ha azt mondanám nem hiszek a véletlenekben, holnap történne egy olyan dolog, hogy higyjek benne... nem tudom tényleg :(

2009. márc. 18. 21:13
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm amúgy a válaszokat! :)
2009. márc. 18. 21:14
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Igazából még magam sem tudom, eldönteni, hogy miben hiszek és miben nem. Bár nagy valószínűséggel jelen lehet az életünkben a Sors...fontosak a véletlenek. Pl.: ha valakit nem vesznek fel egy egyetemre, akkor tegyük fel elmegy dolgozni valahova. Ha nem ment volna el, pont oda dolgozni, pont akkor, akkor talán sose ismeri meg élete nagy szerelmét...


Szerintem létezik a Sors és ezt mindenki másképp hívja: egyeseknek ő az Isten, Buddha, Jahve vagy tudom is én. Bár lássuk be, azért is döntő, hogy mi hogyan alakítjuk az életünket!


Ezen kívül még hiszek a megérzésekben, hiszen ha valakit valaki nagyon jól ismer és szeret, miért ne lehetne, hogy szinte "olvas a gondolataiból".


-Tündérlány(17)-

2009. márc. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hiszel Istenben és az ö mindentudó könyvében?

Régóta gondolkodom erröl és arra jutottam, hogy ha minden meg lenne írva akkor mégis mi értelme van az emberi életnek. Istenek akkor mi egy képregény vagyunk amit bármikor a végére lapozhat és megtudja mi lesz a vége...És ha itt ragadtunk akkor egy egszerű példa:

Egy ember sikeres vállalkzása van család gyerek minden ami kell.Egy nap huss.. és eltünt minden magára maradt. Ilyenkor akkor az mondja hogy így lett megírva a könyvben.Isten direkt ki akar velem cseszni? Elfogadja a helyzetet és változtatni ne mtud rajta mert így lett megírva.Tehát hogy sors én nem hiszek benne.

Abban biztos vagyok hogy valami felsöbbrendü akármi(nevezzük Isten) megteremtette a világot.

Én úgyvagyok vele hogy az ember saját akaratából éri el a céljait és lesz olyan amilyen. Semmiféle vallásos Isten-Ördög játéknak a része nem lesz.

Ettöl függetlenül én hiszek Istenben, mert a szüleim erre tanítottak/tanitanak,de nem tudom hogy milyen szerepe van Istenek azontúl hogy megteremtette a világot

2009. márc. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Óh. A véletlenekben? Nem nem nem. Az estekek 0,001%-ban van véletlen a 100%-ból! A véletlen nagyon ritka. Ált. ha valaki azt mondja bocs véletlen volt ált. kitervelt dolog van mögötte. Persze vannak kivételek! Sorsban hiszek!


Na jó éjszakát mindenkinek!

2009. márc. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
"Nem hiszek a Mennyországban. A félelemben hiszek meg a fájdalomban és hiszek a halálban."
2009. márc. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!