Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan dolog, amit nem...

Van olyan dolog, amit nem mersz megkérdezni ezen az oldalon sem? Micsoda?

Figyelt kérdés
:)
2009. márc. 18. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést amit feltettél....soha nem mertem :S :)) köszi neked
2009. márc. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Értelmes kérdés. Ha nem meri megkérdezni itt sem, akkor gondolod ide be fogja írni?
2009. márc. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
reménykedem..:)
2009. márc. 18. 18:12
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
van. és ide sem fogom leírni, mert elég speciális és összetett a problémám, mondhatni szinte kizárt, hogy valakivel pont ugyanez ismétlődön meg. márpedig az oldalon vannak ismerőseim, és kellemetlen lenne...
2009. márc. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mire gondolok? Na ezt nem mertem megkérdezni, mert ha nem találja ki senki akkor mindenkit le fogok pontozni a helytelen válasz miatt. Igy mindenki haragudna rám, azt meg nem akarom, na ezért nem mertem megkérdezni.
2009. márc. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nekem is van, és ahogy az egyik válaszadó írta, én is félek hogy valaki esetleg rájönne a kilétemre :)

na meg tudom, hogy sok kérdésemre nem itt kell keresnem a választ, hanem magamban

:(

2009. márc. 18. 19:22
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Van, és azt hiszem arra a kérdésre soha sehonnan nem kapo választ...:(

De a többi kérdésem felteszem, feltettem és kaptam, kapok sok jó hasznos választ rájuk :)

2009. márc. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!