Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha nem vittem vissza pár...

Ha nem vittem vissza pár könyvet már egy éve a könyvtárba, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Fogalmam nincs,hova lettek a könyvek,kerestem őket nyakra főre.Talán 2x küldtek értesítőt a könyvtártól.

Nem merek visszamenni,nagyon égne a pofám.Mennyit kellene kb kifizetnem?Ha nem fizetek,mi lesz a vége ennek az egésznek?


2011. jún. 2. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tudják a címed akkor nincs gáz :)
2011. jún. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát azóta nem költöztünk sehova,úgyhogy elvileg tudják.
2011. jún. 2. 19:30
 3/6 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%

Első: miért ne tudnák a címét??? Beiratkozáskor kötelező megadni, különben is küldtek értesítőt.


Kérdező: Telefonálj rájuk, hogy bocsi, de nincsenek meg a könyvek, mennyit kell fizetned. Ne halogasd, mert később még több lesz.

2011. jún. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
53%

Az ár függ attól is, hogy milyen könyvek. (Ritka, pótolható, stb. )

Én egyszer így vettem meg könyvet a könyvtárból, mert nagyon kellett. De barátnőmmel előfordult, hogy osztálytárs kérésére vett ki valamit, aki aztán elhagyta a könyvet. Pár ezret kellett fizetnie.


A késedelmi díj meg folyamatosan ketyeg..

2011. jún. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Vree ***** válasza:

Próbáld megszerezni ugyanazt a könyvet, így őket nem éri kár. (pl. Vaterán, antikvár oldalakon)


Vagy menj be, reménykedj hogy nem fontos könyvek és így esetleg csak az eredeti (5-10 évvel ezelőtti, vagy amikoriak a könyvek) árat kell kifizetned.

2011. jún. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintemmeg soha ismétlem SOHA ne menj abba a könyvtárba mert akár évekre is kitilthatnak. több embert is ismerek aki pár évvel később vitték vissza a könyvet addigra a könyvtárba el is felejtették naná hogy ki lettek tiltva.
2011. jún. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!