Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért bűzlik szinte minden...

Miért bűzlik szinte minden öregasszony?

Figyelt kérdés
Sokaknak lehet ismerős a jelenség, hogy leül mellénk egy koros hölgy egy tömegközlekedési instrumentumon, és valami jellegzetes, undorító öregasszonybűzt áraszt magából. Lehet ez a fürdéshiány miatt, vagy van valami biológiai magyarázata a nők szaglásának a klimax felett?
2011. máj. 28. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
33%

Úristen, de undorító kérdés!


Várjál addig, amíg te is öreg leszel, majd megtudod. Milyen jó lesz, ha kis fiatal suttyók beszélnek majd így rólad, ahogy te másokról!

2011. máj. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nehezen mozognak már, és nehezükre esik a mosdás.

Továbbá öregkorban hormonális és egyéb változások is lezajlanak a testben, meg talán a szaglásuk is rosszabb.


Meg mivel az öregségtől megcsúnyultak, így gondolom beleszarnak már az igényes megjelenésbe. Bár szerintem aki fiatalon igényes volt, az öregen is az marad...

2011. máj. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a fürdéshiány. mamám pl. 1 héten egyszer fürdik, mert nagyon nehezen mozog, és 1 héten egyszer veszi rá magát, hogy bemásszon a kádba.

Meg, talán azért is mert úgy gondolják, nekik már minek, (már bocsánat), de nincs kinek tetszeni, meg megváltozik az értékrendjük.

2011. máj. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mert ebben a famíliában egyik "öregasszony" sem büdös.
2011. máj. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon büdösek

Egyik közeli ismerősöm is az pedig tudom hogy miden nap fürdik

2011. máj. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, a ruháikat sem mossák gyakran, mert az is fárasztó már ilyen idős korban.

Főleg annak az idős embernek lehet nehéz ügyelnie a higiéniára, aki egyedül él, és nem segít neki senki. :(

2011. máj. 29. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem nehezen tudnak mozogni és fürdeni is.

meg van, akinek inkontinenciája van, és pisiszagot áraszt.

vagy aki még a vízen is spórol.


de biztos vagyok benne, hogy olyan is van, aki egyszerűen csak igénytelen, ki tudná fizetni a szappant meg a vízdíjat, csak szarik bele.

2011. máj. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
11:17-es: én itt nem izzadtság vagy vizeletszagra gondoltam, hanem arra a jellegzetes öregasszony szagra. az esőnek is jellegzetes illata van, az ázott kutyának is jellegzetes szaga van, és ugyanígy az öregasszonyok 90%ának is van egy ilyen "azonosító bukéja". Hogy ennek mi lehet az eredete. Mellesleg úgy vettem észre, hogy a tömegközlekedési eszközökön ez a 90% sajnos 100!
2011. máj. 29. 13:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!