Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka a "rohamaimnak...

Mi lehet az oka a "rohamaimnak"? Legutóbb vizsgán esett meg a dolog. (18L)

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy hisztis lány, nem szoktam sokat sírni, de ha számonkérés történik, és beégek valamivel, vagy kínlódok, de nem tudom a helyes választ, egyszóval megalázott helyzetben vagyok, elsírom magam. pedig nem vagyok stréber, mert ha nem érdekel a számonkérés-tudom h nem tudom:D akkor nincs baj, csak ha úgy érzem h hülyének néznek. legutóbb egy rohamszerűségem is volt: nagypapám temetésén addig tartottam vissza a sírást, amíg úgy kitört belőlem, h kapkodtam a levegőt és nem tudtam abbahagyni.olyan volt, mintha csuklanék, és egy idő után azért sírtam mert nem tudtam abbahagyni, meg azért mert mindenki engem nézett. legalább 1 óráig tartott. azóta nem volt ilyen, de most egy vizsgán, megint úgy mentem, h szerettem volna 4est vagy 5öst, mert így is szarul állok, és megint olyan megalázottnak éreztem magam. elsírtam magam, aztán megint nem kaptam levegőt. ez mitől van? egyébként nincs semmilyen betegségem tudtommal, csak úgy tűnik, érzékeny vagyok, ami jó szar. akkor is kicsit bepárásodik a szemem, ha néha hülyeséget mondok, és kiröhögnek miatta, vagy hülyének néznek(ami szerencsére nem túl gyakori.(félreértés ne essék, nem vagyok az a tipikus együgyű lányka, akiről sugárzik h milyen kis törékeny és érzékeny)
2011. máj. 27. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez egy adottság. Így működsz. Ezen nem igen tudsz változtatni. Próbálj meg nem ügyet csinálni belőle. Ez hozzád tartozik. Egyébként ez idővel meg is változhat.
2011. máj. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ez teljesen természetes!

Valahol mindenkiből kijönnek az érzelmek.

A gond az, ha elfojtja valaki, mert akkor az adott feszültség nem jön ki. Sok esetben ez betegséghez vezet. Ezért vannak a pszi...-féle emberek, hogy ezeket a felszínre hozzák, és ezáltal segítsenek.


Ha még mindig ilyen vagy, akkor nyugi, ez így teljesen rendben van!

2017. nov. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!