Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyenek a magyar szokások?...

Milyenek a magyar szokások? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Tehát ázsiai vagyok és otthon is úgy élek... tökre nem tudom hogy a magyarok hogy élnek.. pl este vagy reggel fürödnek meg ilyesmik... tehát főképp az otthoni dolgok... most megyek versenyre és koleszban kell lenni meg utána táborba szintén 3 napig.. .magyarul ottalvós... és nem szeretnék leégni csak mert nem ismerem a szokásokat...

ezek lennének a főbb kérdések, de mást is írhattok:

1. Mikor fürödtök?

2. Pizsama? Minden nap más vagy hogy?

3. Felkelés után mit csináltok? Milyen sorrendben?

4. Lefekvés előtt?

5. Mit nem illik tenni? (jó olyano tök alapokat persze tudok, de mondjuk olyanok amik nem túl világosak egy külföldi számára)


Nagyon köszönöm a válaszokat!!!


2011. máj. 25. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Tipikusan este, naponta.

2. Tipikusan pizsama, de nem cseréljük naponta. Én nem az biztos.

3.-4. Erre szerintem nincs recept. Este fürdés, fogmosás, reggel max arcmosás+fog. Ezzel már higiénés szempotból teljesen rendben vagy, senki nem fog kinézni miatta.

5. Erre meg nem is tudom, konkrétan mi érdekel. A magyarok nagyon diszkrétek a testi dolgokra, tehát büfögés, pukizás, orrszívás mások előtt nem ildomos, de ez gondolom alap. (Ha esetleg ez sértő, elnézést, csak úgy hallottam keleten egy kicsit más a hozzáállás, mint itthon.) Nyilván lesznek közös étkezések, közös lesz a zuhanyzó, így általában vedd figyelembe, hogy a magyar egy nagyon diszkrét nép, ha bármilyen testi funkcióról van szó. Az is alap, hogy köszönni kell, meg jó étvágyat kívánni, ha kell. A jó modor ilyen megsértése miatt fél perc alatt rád sütik, hogy suttyó vagy. (Ami valahol szintén modortalanság.)


Ezzel együtt remélem jól fogod magad érezni, szerintem senki nem fog kinézni, ha nem sikerül eltalálnod mindent, aki meg ki akar, az úgyis ki fog.

2011. máj. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2011. máj. 25. 22:31
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyébként az 5. pontban szerpelők alapok...
2011. máj. 25. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!