Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A gondom az, hogy nénjémeknél...

A gondom az, hogy nénjémeknél élek és ma reggel azzal gyanúsítottak meg hogy lopok. Én nem loptam senkitől de hogy tudjam ezt bebizonyítani?

Figyelt kérdés

A gondom az lenne hogy nénjémeknél élek és ma reggel azzal gyanúsítottak meg hogy lopok.

Abból következtettek erre hogy az egyik nénjémnek eltünt 500 forintja-csekély értékű pénzről van szó de a tetten van a hangsúly- és persze engem vettek elő.Ijedtségemben azt a butaságot csinaltam hogy kivettem a pénztárcámból a pénzem hogy ne hidjek azt h a pénzem lopásbol származik.Ezzel elástam magam mert már azelőtt megnézték a pénztárcám mielőtt ártatlanságom bizonyitása érdekében megmutattam az akkora már üres pénztárcám.Ekkor vesztettem el azt a csöpnyi bizalmat ami volt(?).

Tudom hogy védekezésre nem a hazugság a legelőnyősebb de nem volt akkor jobb ötletem.Sajnos!

Ezt még tetőzi az hogy allítólag nénjém baratja is említette már pár nappal ezelőtt hogy hiányzik a pénzéből.

Én nem loptam senkitől de hogy tudjam ezt bebizonyítani?Mit tudjak a mentségemre felhozni?Teljesen tanácstalan vagyok és nem látok kiutat.Mindenki tolvajnak fog tartani,megtudjak a szüleim és persze ami a legrosszabb hogy végérvényesen elvesztem a becsületem mindenki előtt.Nem tudom mit tudjak tenni és nagyon sűrgősen tanácsra lenne szükségem mert délutan lesz a nagy tisztázó beszélgetés és nem tudok mit felhozni magam mellett.Ha mindenki engem gyanúsít akkor az én szavam semmit sem ér...

Mit tudjak tenni???


2011. máj. 25. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát csak egyet tehetsz. Tagadod. Végül is ez az igazság. De megkérheted, hogy mondják meg ők, mire alapozzák a lopásodat. Biztosan meg tudod cáfolni. Mutassák meg, hol a pénz, vagy mire költötted. Csak tudod az a baj, hogy ha valamit nagyon akarnak hinni, azt a végén el is hiszik. Együtt érzek veled.
2011. máj. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

:(( Teljesen ki vagyok keszülve.Annyira rosszúl érzem magam.És oké h nekiük sincs konkrét bizonyítékuk,de nekem sincs és mindenki ellenem van.Legszivesebben elbújdosnék de akkor bűnösnek tűnnék.Megalazó és sértő ez a feltételezés de nincs jogom felháborodni.

Valami tanácsot kérek!!!:(

2011. máj. 25. 13:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!