Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Na szoval holnap komfirmálok...

Na szoval holnap komfirmálok és valaki le tudná irni minél elöbb hányféle képpen lehet bünözni és mik azok?

Figyelt kérdés
Kéne egy jó kis puska és ahhoz kell
2011. máj. 20. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Pfff... Nekunk egy fejezet szolt errol a hittankonyvunkben xD


A het fobunt puskaban delutan a bugyimban talaltam meg doga utan, mert ahogy az atya jott hatrafele bedugtam a gatyamba aztan meg nem talaltam azt a puskam xD


Am googlezz ra, ami fontosabb 10 paranxsolat, 7 fobun, a bocsanatos bunok, a foben jaro bunok meg ilyenek.


Es akkor meg vannak kietelek stb. Stb.

2011. máj. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ez azért odavág :D de legalább áttmentél tudsz valami ötletet adni hogyan puskázzak
2011. máj. 21. 10:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem konfirmáltam.


Nálunk heti 2 hittan volt meg érettségi előtt hittanvizsga - imádtuk.


Amúgy nem olyan nehéz megtalnulni őket. /habár a hittanvizsgám kész vicc volt xD/

Puskázási módszerek: ne terjeszd mert még nem használják sokan és át akarom adni húgomnak, én egyetemen már úgy se használom 1000 oldalból nem tudok kiírni ennyire kevés fontosat...


- fa külsejű ceruzára hatszögletű 2B-s ceruzával nyomtatott betűkkel oldalanként írsz - ha olyan pici az írásod mint az enyém és címszavakban nyomod nagyon sokminednt rá lehet írni

ajánlom a színes Herlitz ceruzákat

- körömre- ez mondjuk lánynak jó akinek ki van festve

- az ujjadon végig- ez mondjuk túl feltűnő lehet bizonyos esetekben

- engedélyezett segédeszközökre: számológép, Biblia, függvénytábla

- vegyél fém tolltartót azt is telefirkálhatod és ha még ilyen graffiti szerűen nyomod fel se tűnik h puska

- iPhone pad alatt lapozni a fotókat

- régi telefonomra is volt h írtam


és egy überprofi ami sítáborban esett ki egy bnőm táskájából - egyetemen is használható:

anyagot kinyomtatod úgy hogy egy lapon kb 4-5 hasáb legyen, hogy elég vékony legyen, aztán a hasábokat egymást követően összecelluxozod mindkét oldalt így egy többméteres szalagot kapsz. Ezután már csak fel kell csavarni mint egy ókori tekercset mindkét végén, rányomni egy befőttesgumit és utána mint a tekercset tudod pörgetni előre hátra és halad mint a magnószalag! iszonyat brutál! egy kézzel is használható, olyan mintha a telefonomon lapoznék és húznék egyet rajta ha belejössz a mozdulatba fenséges segédeszköz... kár h nem merném használni fontos tárgyaknál és nem is tudnám. a tölteléktárgyakat meg hamarabb megtanulom mint h elkészíteném ezt...

2011. máj. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!