Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki ír naplót közületek?

Ki ír naplót közületek?

Figyelt kérdés
Mostanában azon gondolkodom,hogy az emberek miért írnak naplót?Úgy értem,hogy ez miért jó?Egyébként ha bele gondolok,nem is hülyeség annyira.Közületek ki ír,és aki ír az miért ír?
2009. márc. 13. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én írtam régebben...huh 4 éve :D.NAgyon érdekes dolog volt hogy akkor hogyan láttam a világot.Meg egy csomó emlék benne van részletesen amiket amúgy simán elfelejtenék szóval hasznos.Egy kutatás szerint pedig azok akik naplót írnak ritkábban betegszenek meg.MEg az is jó móka volt hogy mindig titokban tartottam és mikor kivittem a házból,mindenki elől rejtegetnem kellett(nagy családban élek).
2009. márc. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én irtam,17éves koromtol,22-ig.(most 32).Jo utána olvasni,milyen kis bolond voltam,naiv,na meg mindig szerelmes.Akkoriban azért irtam,hogy kiirjam a gondolataimat.És jol tettem.Kár,hogy nem irtam tovább.
2009. márc. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 15-16 évesen írtam naplót, leírtam minden napi fontos eseményt, gondolatot. Késobb a régi jegyzeteim kozott elkallodott és nem régiben rátaláltam, mosolyogva olvasgattam, nagyon jó érzés volt. Szerintem naplót vezetni - foleg pubertás korban - megnyugtato, felszabadíto érzés. Ha leírod, ami bánt, jobb lesz /legalábbis nálam így van/.
2009. márc. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

én írok.Nem napi rendszerességgel,de írok.Ált. hetente.

1éve kezdtem el,s olyan vicces mikor visszaolvasgatom,hogy milyen voltam,meg h az akibe akkor totál szerelmes voltam,azt most utálom kb.:)

2009. márc. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 éves korom óta írok naplót,voltak idők amikor mindenap, volt amikor több hónapos kihagyásokkal... Most 15 vagyok. Jó visszaolvasni a régi gondolatokat,eseményeket,főleg pár év múlva.
2009. márc. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
13 éves korom óta írok, most 27 vagyok. Ugyanazért, amiért az előttem szólók. Jó visszaolvasni, sokszor akkorákat röhögök, milyen hülye kis csitri voltam. :D Ma már van két kislányom, de a mai napig írok. Én szükségét érzem, hogy kiírjam magamból, ami történik velem. Regényt is írok, na persze nem magamról. :)
2009. márc. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%
A leckémet se írom meg, nem hogy naplót írjak!
2009. márc. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!