Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék énekesnő lenni! De...

Szeretnék énekesnő lenni! De nem tudom, hogy hogy kezdjek hozzá. Esetleg valami ötlet?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Sok visszajelzést kapok azzal kapcsolatban, hogy szép a hangom. Már évek óta énekelek folyamatosan és arra vágyom, hogy ezt nagy közönség előtt csináljam., De egyik nap elmentünk bulizni, és nagyon sok magyar sztárral találkoztam és hallottam őket énekelni. A legjobban Lola volt az aki megfogott. Igazából sose szerettem a magyar zenét annyira, de amikor Lolát hallottam énekelni és láttam, hogy az emberek mennyire szeretik, akkor rám tört az az érzés, hogy én is ezt szeretném. Szeretném érezni amit ő érez ilyenkor. Lehet, hogy picit butaságnak hangozhat. Ott volt Müller Attila is, akinek elmondtam ezt a dolgot, és azt tanácsolta, hogy vegyek magán énekórákat és aztán induljak valamiféle tehetségkutatón. Elfogadom a tanácsát, de nem bírok magammal. Mikor itthon énekelek már azt képzelem, hogy nagy színpadon emberek előtt teszem. Nagyon vágyom erre. Ezért is kérem a segítségeteket.. Mit csinálhatnék? Esetleg keressek tényleg egy énektanárt.. és mondjuk csináljak egy klipet? Akkor talán sikerülne befutnom valamilyen szinten.. De a klip készítést is,hogy csináljam? Kérlek segítsetek.
2011. máj. 16. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:

1,irjál daloka.ének tanárhoz ne fordulj mert csak hátráltatnak,

a dalaidhoz a ritmusát,harmóniáját te választod és te tudod hogy mit hogyan fogsz énekelni.a klipp bonyolult dolog de azt javaslom,hogy vedd föl gépen a dalodat és készítsd el a hozzá illő zenét és tedd össze,vállasz egy jó képet vagy csinálj és tedd föl youtubra.ha nagy lesz a nézettség akkor haladsz jó úton.Az énektanárt azért nekm javaslom mert lebeszél a zenei műfajodról tegyük fel te rock számokat akarsz énekelni ő viszont nem fog ebben támogatni és olyan versenyekre fog elvinni ahol olyan dalt KELL énekelned amit max a felnőttek 20%a szeret,és az ifjúság meg utálja.Magad írod a sorsodat és,hogy milyen magasra törsz.saját tapasztalat.ne add fel és ne hagyd hogy lebeszéljenek róla.

2011. máj. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
detto én is ezt kérdezem írjatok választ
2011. máj. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nemsokára X-faktor:D ha gondolod szerintem elmehetnél..:D
2011. máj. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
vedd fel, és tedd fel youtubera:DD
2011. máj. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!