Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ennek a szövegnek mi a címe,...

Ennek a szövegnek mi a címe, és ki a szám előadója? évek óta keresem.

Figyelt kérdés

kérlek segítsetek!... a szám szövege: Az, aki így születik, elvben keresi, hogy mi az amit tartogat neki az élet, nem kérdez, csak elvesz, vele ezt teszi az élet, lehet utcagyerek, vagy politikus is, de csakis az a lényeg, hogy elvegye őis...oh ouoh

Budapest, budapest, de csodás, mint az élet, amit élnek, odafent a legnagyobb vezérek, mert a pénz a hatalom, és a hatalom a pénz, a bűnözés nem fizet, öcsém mit beszélsz? nagy lóvé van abban, mikor a gádzsik vadásznak, a górék a 600assal lazán kocsikáznak. bele az éjszakába, mert az övék a pálya, az igazi nagy emberek a magyar alvilágba.. behajtás, drogok, lefizetett politikus...(itt nemértettem a szöveget)...ez beis jött nekik, jó lóra tettek, kár azon csodálkozni hogy bűnözők lettek. az egyetlen törvény, ami elfogadható........na ez a szöveg, és ha tudja valaki miez a szám, írja le legyen szíves az előadót és a szám címét, előre is köszönöm szépen:)


2011. máj. 13. 06:55
 1/6 anonim ***** válasza:
ezt hol hallottad? mert ha tudnál mutatni hang anyagot lehet tudnék segíteni!
2011. máj. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sajnos hanganyagot nem tudok küldeni, ugyan megvan a telefonomon, de azt a zenét nem tudja ide berakni:(...de nemtudom,vagy 5 csávó rappel benne, és az egyiknek olyan majkás hangja van...de biztos nem hallottad még?:(:( megőrülök ha nem találom meg:'(
2011. máj. 15. 08:54
 3/6 anonim ***** válasza:
az a baj hogy a szövegből nem ismerős! pedig elég sok magyar rap-ott hallgatok de semmi. legkönnyebben úgy tudnám ha hallanám
2011. máj. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
adj meg e-mail címet, vagy valamilyen elérhetőséget, és elküldöm a zenét:)
2011. máj. 16. 18:34
 5/6 anonim ***** válasza:
geri131@freemail.hu
2011. máj. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Csucsuprivate válasza:
Szia! Régen nekem is megvolt ez a szám és G-point-aki így születik címen futott:) de nekem sajnos nincs meg a zene :S el tudnád küldeni nekem is e-mail ben? megköszönném:) csucsu013@freemail.hu
2013. szept. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!