Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet postai utánvétellel...

Lehet postai utánvétellel külföldre küldeni csomagot?

Figyelt kérdés
Könyveimre találtam egy szlovákiai vevőt. Le tudjuk bonyolítani? És ha igen, hogy zajlik ez? Náluk ugye euró van, azt szeretném ha a postaköltséget is ő állná, mert kb 4 kiló a csomag súlya. Nagyon örülnék, ha valaki fel tudna világosítani. Köszönöm!
2011. máj. 12. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen jó, hogy az internet előtt ülsz és simán elolvashatod a posta honlapján!

(hogy ez neked miért nem jutott eszedbe, azt nem tudom)

[link]

2011. máj. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kiszámoltam, de a postaköltség eszméletlen, többszöröse a könyvnek. Mit tehetnék?
2011. máj. 12. 17:30
 3/6 anonim ***** válasza:
sajna nem sokat. A posta az egyik legdrágább csomagküldő szolgáltató, keress másikat, de szerintem az is nagyon drága lesz egy könyv árához képest
2011. máj. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
írd meg neki, hogy ennyi és ennyi a súlydíj, és ha szeretné megkapni, adja fel előzetesen utalványon a pénzt. lehet, hogy ha ketté csomagolod (ha teheted) a két levél olcsóbb, mint a csomag. de próbálkozz más nemzetközi csomagküldővel is.
2011. máj. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utánvétel hátránya az is, hogy ha nem fizeti ki a címzett, akkor hatalmasat szívsz.
2011. máj. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
már elment az egésztől a kedvem. De kösz a válaszokat mindenkinek!
2011. máj. 22. 17:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!