Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más is kívülről látja az...

EmilyAddams kérdése:

Más is kívülről látja az emlékeiben magát?

Figyelt kérdés
Anyámmal beszélgettünk pár napja erről, és mondta, hogy mikor szülte az öcsémet, akkor arra is úgy emlékszik, mintha a saját válla mögött állt volna és úgy látta volna. Én is próbálom felidézni az emlékeimet, de minden esetben kívülről látom, és nem úgy, mintha csak a "szememmel vettem volna fel". Tehát minden emlékben látom magam és másokat is. Remélem értitek, hogy értem. És ez nem valami új hóbort, mert van egy emlékem másfél éves koromból is, egy gumi-vadkacsával játszottam egy kádban és tisztán emlékszem rá, kivülről. Ugyanígy, 3-4 éves koromból egy olyan eseményre, mikor én meg az öcsém és anyám elmentünk apumért a munkahelyére, rajtam pedig kék alapon pöttyös szoknya volt és abban forogtam körbe-körbe. És ezt is kívülről láttam. Más is így van vele?
2011. máj. 9. 17:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Velem is ez van,normális,bár megmagyarázni azt már kevésbé tudom. (:
2011. máj. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!