Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miről szól a Sátánizmus?

Miről szól a Sátánizmus?

Figyelt kérdés
Mit jelent a Sátánizmus ? Mit képvisel miről szól ? Kérem részletesen írjátok le vagy linkeljetek valamit ahol tudok róla olvasni
2011. máj. 8. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:
La vey
2011. máj. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Lavey az egy csicska.Az eredeti sátánizmusnak semmi köze hozzá!!!!!

Én az eredeti sátánizmusra vagyok bővebben kíváncsi.

2011. máj. 8. 20:14
 3/10 anonim ***** válasza:
De, ő csinálta meg az eredeti sátánizmust? Akkor számodra mi az eredeti?
2011. máj. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Lavey ő csak azt a sátánizmust találta ki amit ma sátánizmusnak neveznek.A Régi sátánizmus az más.Én sem tudom pontosan mi azért kérdezem.
2011. máj. 8. 20:23
 5/10 anonim ***** válasza:

Igazából amit te keresel, az egy beteg, állatáldozó szekta, nem egy vallás. Néhány drogos rájött, hogy a demoniconban vannak körök meg mindenféle rituálé és tajtrészegen macskákat meg kóbor kutyákat áldoznak temetőkben.

Ha nem rendelkezel elég műveltséggel és olvasottsággal a témában, hogyan tudod La veyt lecsicskázni? Ha utánaolvasol és megérted a filozófiájának a lényegét rájössz miért éppen a Sátán egyháza nevet adta a gyülekezetének.


Egy sátánista.

2011. máj. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én azt a Sátánizmust keresem ami megveti a Kereszténységet,maga az ember azt csinál ami neki tetszik,bűnöznek ölnek rabolnak.Állatokat áldoznak meg ilyenek ezt a fajta sátánizmus érdekel.Erről hol tudok olvasni ?
2011. máj. 9. 14:42
 7/10 anonim ***** válasza:

Az igazi Sátánizmus több ezer évvel előzi meg a zsidó/keresztény vallás létrejöttét. Sátán személye megegyezik a sumer földistennel Enkivel. Enki az emberiség Igazi és eredeti istene. De vannak ellenséges istenek is akik nagyon pozitívan mutatkoznak meg magukat angyaloknak nevezve. A Démon szó eredetileg a görög mitológiában az emberek és istenek között álló szellemet jelent és nincs semmi negatív vonzata, csak a keresztények használják negatívan ezt a szót.

Az istenek az embert eredetileg egy rabszolga fajnak akarták, de szerencsénkre Sátán ráébredt a szabad akarat fontosságára és az istenek 1/3-át maga mellé állítva fellázadt az istenek ellen. Sajnos végül a Démonok elvesztették a háborút a hatalmas túlerővel szemben, és az ellenség megkötötte Őket. A zsidó/keresztény vallás létezésének egyetlen oka hogy elnyomja az ősi eredeti vallásainkat és távol tartsa az embereket Enkitől. A keresztény egyház megrögzötten pusztította el azokat a dokumentumokat amik az előző állításom igazolnák, és üldözték, megkínozták és megölték Sátán szolgáit kik az igaz tudást hordozták. Nem csak a boszorkányokat, a druidákat és a tudás egyéb hordozóit is könyörtelenül, embertelen módon lemészárolták. Az igazi Sátánizmus az ősi pogány vallásainkon alapul, nem mutatunk be sem emberi sem állati véráldozatot Sátánnak, Sátán számára az állatok szentek a tisztaságuk végett. A divatsátánisták akik alapján ti megítéltek minket, Sátánt nem más mint antikereszténység nem sátánizmus. A LaVey féle "sátánizmusnak" még csak köze sincs a Sátánizmushoz, az csupán ateizmus. A kereszténység célja az emberi személyiség eltörlése, ha figyelmesen olvassuk a bibliát láthatjuk az igazi tartalmát.

“Legyenek eggyé, mint ahogy te Atyám egy vagy velem és én veled, s ők is legyenek egyek velünk…” – Jézus (János 17:21)

Sajnálom hogy így összecsaptam a választ de remélem kielégítő volt. Bármilyen további kérdésre szívesen válaszolok. Egyébként a keresztény isten jehova/adonai és a názáreti fia csak mese, fikció ami arra szolgál hogy vakítsák az embereket és távol tartsanak minket igaz istenünktől Enkitől.


Bővebben:

[link]


[link]

2011. máj. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én úgy vagyok vele elítélem a Keresztényeket mert utálom őket mint a szart.Elég sok rosszat tettek velem meg amúgy is hülyék.Én úgy vagyok vele saját magam istene vagyok.Azt csinálok amit akarok úgy ahogy nekem tetszik.Én nem vagyok Sátánista Én saját magamban hiszek.
2011. máj. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Én úgy vagyok vele saját magam istene vagyok.Azt csinálok amit akarok úgy ahogy nekem tetszik."


Azért ezt gondold át még egyszer. Néha figyelembe kell venni mások érdekeit is (ha csak annyiban is, hogy nem terpeszkedsz el egy tömött buszon), mert az együttélés társadalmi szinten csak így működik.

2011. máj. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Miskolcon hol lehet venni Fordított kereszt medált ?
2011. máj. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!