Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy csjaok...

Miért van az, hogy csjaok (13-14 évesek) nem hajlandóak fiúúkal beszélgetni, hülyülni vagy elmenni elük valahová?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó, hogy 2-esben de még társaságban sem, ez azért szerintem nem normális. Mikor akarnak ezek maguknak barátot? és csodálkoznak ha nincsenek barátaik meg a fiúk nem bírják őket, mikor teljesen lenézik a másik nemet. az egyik ismerősöm annyira nem szereti a fiukat, hogy nem halgat olyan zenét amit férfi énekel ez azért mártényleg gáz! ti hogy látjáto??
2011. máj. 7. 17:47
 1/2 anonim válasza:
Nekem nincs ilyen tapasztalataim 28éves vagyok vannak 14éves lány ismerőseim,beszélgetnek hűlyéskednek minden rendben van velük szerintem nállad lehet valami gond hogy veled nemakarnak...
2011. máj. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én csaj vagyok :D és több srác haverom van mint csaj :D meg nekem semmi bajo a srácokkal volt hocs 3 fiúval voltam moziba csak gondolkoztam velem van-e a gond de nagyon úgy érzem nem
2011. máj. 7. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!