Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen horrorfilmek vannak?

Milyen horrorfilmek vannak?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok amibe nem az a ijesztgetés van hanem Brutális kínzások.Nem gusztustalanság kell hanem olyasmi amibe pl kivágják a szemét és megetetik vele,megcsonkítás,élve nyúzás,nyelvkivágás,élve megégetés meg ilyenek.Van ilyen Horrorfilm magyar szinkronnal ? És mi a címe ?
2011. máj. 7. 09:02
1 2
 1/11 anonim válasza:

azokat nem horrornak hanem thrillernek hívják...

pl: motel 1,2 , köpök a sírodra, a balta, fűrész 1,2,3,4,5,6,7 , varázsgomba,...

2011. máj. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezeket láttam ezek unalmasak.Olyan kell amibe végig kínzások vannak bemutatják a különböző kínzási módszereket ilyenek kellenének nekem
2011. máj. 7. 09:22
 3/11 A kérdező kommentje:
És van olyan film amibe különböző kínzási módszereket mutatnak be és mi a címe ?
2011. máj. 7. 09:41
 4/11 anonim ***** válasza:

Egy kés filozófiája (2008)

Groteszk (2009)

Cannibal Holocaust (1980)

Mártírok (2008)

Nekromantik (1987)

Nekromantik 2. (1991)

Lassú kínzások hánytató kamrája (2010)


Ezekről azt olvastam hogy nagyon brutálisak és részletesen mutatják a kínzásokat, már undorító módon.

Egyébként az a véleményem rólad hogy beteg vagy hogy ilyen filmeket nézel, ezt élvezed.

2011. máj. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Groteszk (2009)

Cannibal Holocaust (1980)

Mártírok (2008)

Nekromantik (1987)

Nekromantik 2

ezeket láttam sztem ezek is unalmasak.Nem vagyok beteg vannak akik ezeket szeretik nézni vannak akik a vígjátékokat

2011. máj. 7. 10:01
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja csak undorító hogy ezt élvezed, ahogy a másik embert kínozzák, még 1-1 film oké, de úgy látom folyamatosan ilyeneket nézel, ha már ennyit láttál belőlük. Mit akarsz, te is embereket akarsz ölni, meg megkínozni?
2011. máj. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem akarok csak szeretem az ilyen filmeket ennyi.Ha valaki szereti a vígjátékot az akkor bolondot fog magából csinálni az utcán hogy a többiek nevethessenek ? Szeretem az ilyen filmeket és kész :)
2011. máj. 7. 10:06
 8/11 anonim ***** válasza:
fizetjük neked a pszichológust
2011. máj. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tudod mit ? Dögölj meg ott ahol vagy meg az egész családod dögöljön meg mert nem válaszolsz normálisan .
2011. máj. 7. 16:45
 10/11 anonim ***** válasza:
15:08 - ezt a választ már nem én írtam ha nem vetted volna, észre... én 83%-ban adok hasznos válaszokat, a 15:08-as pedig 74%-ban szóval az nem én voltam. De mindegy is, és most meg is mutattad hogy igazam volt, mert egy normális ember nem mond ilyet, hogy dögöljön meg a másik, és az egész családja, szóval igazam volt abban hogy te egy beteg ember vagy. Ha lehet annak nevezni, már bocsi. Ilyet nem kívánok még a legnagyobb ellenségemnek se hogy dögöljön meg. Főleg hogy annyi az indok, hogy szerinted nem válaszolok normálisan. Ebben mutatkozik meg hogy agresszív vagy. Sajnálom hogy ilyen vagy, remélem egyszer még megváltozol.
2011. máj. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!