Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A fagyasztószekrény csak...

A fagyasztószekrény csak fagyasztani tud, vagy hűtőszekrényként is használható?

Figyelt kérdés
Rendeltem a vateráról egy hűtőszekrényt, rálicitáltam, megnyertem és most mondja az eladó, hogy az igazából fagyasztószekrény. Nem tudom, megvegyem-e? Nekem igazából csak hűtési célra kellene.
2011. máj. 5. 06:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Hűtőként nem lehet használni. Legfeljebb akkor,ha van külön hűtő és külön fagyasztórésze.
2011. máj. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kep van, akkor megmondom.

amugy fagyasztoszekreny CSAK fagyaszt.

Hütöszekreny pedig, hüt, VAGY hüt plusz van benne fagyasztorekesz.

2011. máj. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A fagyasztószekrényben a betett cucc -18°C-ra lesz lehűtve, a normál hűtőszekrényben +4°C hőmérsékleten tartja az élelmiszereket...


Elég nagy különbség!...


Fagyasztószekrényt NEM LEHET normál hűtőszekrényként használni!!!

2011. máj. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A fagyasztószekrény -6°C, -12°C, -18°C, tehát mélyen hideg hőmérsékletű tárolásra valók.

A hűtőszekrény 0°C és +10°C közöttire.

Nekem van egy képességem, hogy gondolattal tudjak hűteni meg fagyasztani. Néha használni kell, ha kiolvad a jégszekrény.

2012. márc. 20. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!