Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy lány, aki folyton...

Van egy lány, aki folyton szemétkedik velem, és már az egyik barátnőmet is ellenem fordította. Mit tudnék kezdeni vele? Már nagyon idegesít!

Figyelt kérdés
Egy osztállyan fölöttem járnak mindketten, és a csaj azért piszkál, mert szerinte elvettem a barátnőjét (aki most már elelnem van). Pedig arról nem tehetek, hogy vele is barátkozott, meg velem is!
2009. márc. 8. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam hasonló cipőben, csak nekem mind2 lány oszt.társam. A "legjobb barátnőm" elkezdett nekem füllentgetni, hogy tanul, meg nem ér rá..közben a másik lánnyal sütit sütöttek, soha nem ért rá mikor elhívtam moziba vagy sétálni. Aztán a csajt kezdtem utálni (volt legjobb bnőmet), és akivel beszélgetett csaj, elkezdte őt hanyagolni, így a lány már őt utlája, és mi vagyunk barátnők (persze sohasem lesz az igazi barátság!)


Szerintem ne hagyd magad, égesd le mások előtt, persze egy bizonyos keretek között, ha elkezd szünetben piszkálni, valami sértőt mond, mondd neki, hogy: "Kisanyám, Vidd le magad sétálni, mert eléggé nyugtalan vagy!"


Vagy verd meg a lányt (vagy veresd meg?!).

2009. márc. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, azt hiszem, ez jó lesz...egyenlőre. Vagy szólok a bátyámnak xĐ De inkább az zavar, hogy a barátnőm, akivele ddig röhögtünk a csaj hülyeségein, meg úgy-ahogy leállította, ha már angyon durva volt, most ő is ellenem szövetkezik, pedig megbíztam benne...de keményen fognak szívni ezért :D
2009. márc. 8. 13:46
 3/4 anonim válasza:
100%
Szia! A verekedés vagy a megveretés szerintem nem a legjobb megoldás, mert lehet, hogy a végén te jössz ki belőle rosszul. Csak ésszel!
2009. márc. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazad van, a verekedés tényleg nem a legjobb ötlet. Én is csak legvégső lehetőségnek szántam. De ha másképp nem lehet megoldani...persze, most még igen, addig örülök is.
2009. márc. 9. 14:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!