Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány éves kortól lehet tetovál...

Hány éves kortól lehet tetoválás szülői bele egyezéssel?

Figyelt kérdés

Én most hívtam fel egy tetováló szalont és nem csinál 18 alatt.:(

Nem tud valaki egy olyan szalont ami Békés megyébe van vagy maximum Csongrád megyében? mert mindenhol keresek és nem találok :(

Előre is köszi..:)

16/l


2011. ápr. 28. 17:08
 1/3 anonim válasza:
Elvileg szülői beleegyezéssel mindenhol csinálnak. Legalábbis azt hallottam. De csak ha ott a szülő.
2011. ápr. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tetris ***** válasza:

Vedd figyelembe azt, hogy a tetoválásod hogy fog majd kinézni, ha a testsúlyod megváltozik. Ha meghízol például a terhesség alatt, akkor a kivarrt forma is eltorzulhat. Ha lefogysz, akkor meg ráncos lehet a bőröd, és akkor is nevetségessé válhatsz egy torz tetkóval.

Ami ma menő, holnap már vérciki lesz, ha kimegy a divatból.Lehet, hogy néhány év múlva újjal fognak mutagatni rád, hogy milyen idióta tetkód van!

Egy tenyérnyi tetkó elkészíttetése elég sok pénzbe kerül.

Ha még nincs tetkód, nem tudhatod, hogy allergiás vagy-e a festékre.

És vedd azt is figyelembe, hogy 85 éves korodban hogy fognak majd rád nézni a reumatológián, amikor vénséges, reszketeg, töpörödött anyókaként egy vicsorgó sárkány lesz a lábszáradon.

A tetkó helye elfertőződhet, talán még bőrrák is kialakulhat belőle. A megunt, elrontott tetkók eltávolítása egy zsák pénzbe kerül, és nem is lesz mindig tökéletesen sima a helye.

Azért ezeket is vedd számításba, mielőtt kidekoráltatod magad!

2011. ápr. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hát nem tudom ahova mi telefonáltunk ott nem lehetett ://


tudom hogy az ottmarad meg minden és direkt olyan helyre akarom ahol nagyon minimálist nyúlik a bőr a bokára..

2011. ápr. 29. 14:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!