Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes nekivágni Németországnak?

Érdemes nekivágni Németországnak?

Figyelt kérdés
Jelenleg gimnazista vagyok, érettségire meglesz a középfokom, gondolkozok azon, hogy rögtön ki szeretnék menni német egyetemre, Berlinbe vagy Münchenbe. A jobb élet reményében. Két dolog miatt: 1. szeretnék jobb anyagi körülményeket teremteni, mint amit itthon tudnék. 2. meleg vagyok, az az igazság; és elég sokat javult a helyzet itthon is a megítélésükkel kapcsolatban, de úgy érzem, hogy a rohadt felvonulók miatt a normálisakat is lenézik. és úgy hallottam, Berlin az egyik legelfogadóbb város ilyen téren...
2011. ápr. 24. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Hát inkább hűsüly le és azután induly útnak.
2011. ápr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
te meg kicsit fejleszd a magyarodat ;)
2011. ápr. 25. 10:45
 3/3 anonim ***** válasza:
London is eleg jo, de ha te Nemetorszagot jobban kedveled es nemetes vagy akkor jo. En kint elek Nagy-Britanniaban, sok a meleg es senki nem bantja oket. Olyan normalis dolog. :D De szerintem erdemes kimenni. :D Sok sikert!
2011. máj. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!