Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a világ legijesztőbb...

Melyik a világ legijesztőbb horror játéka? Most speciel nem a F. E. A. R típusú ijesztgetésre gondolok hanem például az Amnesia Dark Descent-re. De persze bármilyen legijesztőbb horror típusú játékot elfogadok.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 21:35
1 2
 1/12 szamóca. ***** válasza:
51%

nálam már a supermario kib*szta a biztosítékot...

mikor jöttek a vérszomjas teknősök, wáhhh

2011. ápr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ezt a viccet már máshol elsütötted
2011. ápr. 23. 22:03
 3/12 szamóca. ***** válasza:
nem baj, emlékszel rá úgy hogy pozíciómban maradtam :)) köszi
2011. ápr. 24. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Azhelyett már feküdj le és pihend ki magad mert holnap felelni fogsz,EZOTÉRIÁBÓL.
2011. ápr. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Nincs annál ijesztőbb, világrekordot döntött az Amnesia. Félelemkeltésben röhögve veri az összes horror játékot, ez inkább egy amolyan kőkemény pszichológia thriller, mint horror ami végig félelemben és fogságban tartja a játékost..
2011. ápr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Ez csúcs főleg kinectbe: http://www.youtube.com/watch?v=wsD0y80H-Zk
2012. jan. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
rise of nightmares egy kalap szar az amnesiahoz képest
2012. máj. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Cloofer ***** válasza:

Amnesia-nál csak egy ilyesztőbb van: Slender


Én nem mertem elkezdeni se a videók után, baránőm rábeszélt és 10 perc után már 2 szobával arrébb bezárkózva egy full-kivilágított szobában talált rám XD

2012. júl. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Amnesia az első!!!!!!!!!

Paranormal a második.

2013. jún. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Radvanszki Mark válasza:

Hat az Amnesia tenyleg jo kis jatek, az ember 100/120-as atlag vernyomassal jatssza, csak kar hogy az eleje nagyon uncsi, az elso szakaszokban nem csak hogy adrenalint se nyersz magadnak, hanem csak unatkozol mellette, de arrabb mar kezd erdekesebb lenni, majd pedig jogosan erdemli ki a horror kategoriat. Az Amnesia mellett en meg ajanlanam a F.E.A.R-t (1-3, de a 2 a legdurvabb), Silent Hill (3-5), Clive Barker's Jericho (nagyon brutal, magas kiemelessel ajanlom ezt a FPS jatekot), Resident Evil (4-6), Left 4 Dead (1-2), Slender, Doom 3 (nem olyan durva, de vannak olyan jelenetek amikor igazan hogy megall benned az uto), Condemned (nem olyan ilyeszto, de nagyon beleeli magat az ember, a lenyege inkabb megszallott emberekkel valo kozelharc enyhe brutalitassal, igy probalja meg a fohos nyomozo megtalalni a megszallas forrasat, kis logikaval mint az Amnesia, de a vege az tenyleg egy horror, nagyon brutalis modon oli meg a fogonosz szornyet, megeri kiprobalni, en napokat toltottem a gepnel egyfojtaban ezt jatszva, javaslom)

Ha meg kellenek otletek, facebook-on Mark Radvanszki neven megtalalhatsz, otthon vagyok PC jatekokban (profilkepen barna hatterben, hosszu hajjal es cigivel a szamban)

2013. szept. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!