Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit írjak neki? Hogyan fogalma...

Mit írjak neki? Hogyan fogalmazzam meg?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki úgy 3 hete folyton néz, ha találkozok vele a suliban. Most már mosolyog is és a héten már köszönt is. Ez a srác 3 évvel idősebb nálam. Én 16, ő 19.

Tegnap bejelöltem facebookon, de így nem tudja, hogy ki vagyok, hisz csak látásból ismerjük egymást. Arra gondoltam, hogy írok neki egy üzenetet, hogy valahogy éreztessem vele, hogy közeledhet(vagy valami ilyesmi). De nem tudom, hogy mit írjak:/


2011. ápr. 21. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát de a képed alapján nem fog rájönni arra, hogy te vagy az a lány?
2011. ápr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát nem ismerem a modern szlengeket behatóan, de mondjuk tudathatnád vele ki vagy: szeva én vagyok xy, találkoztunk párszor a folyosón. megláttam, hogy itt vagy a fb-n gondoltam bejelöllek, ha akarsz dobj rám egy üzit. Laza vagyok jeeee :DD (fényképről nem ismer meg?)
2011. ápr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mostani képem nincs, meg amúgy sem tettem fel fészre. Nem vagyok az a tipikusan olyan lány, aki szereti tele pakolni a profilját saját képekkel:/
2011. ápr. 21. 21:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát azért nem kell túl sok kép, elég lenne már egy is, hogy felismerjen:)

De mindegy, ha írsz neki levelet, akkor biztos rájön, hogy ki vagy, ha meg nem, talán már megkérdezett valakit, hogy hogy hívnak téged és akkor rögtön tudja:)

2011. ápr. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!