Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha egy közeli...

Mit tennél, ha egy közeli barát (legalábbis annak vallja magát) elfelejtené a névnapodat?

Figyelt kérdés
Mindenki üzent,csak ő nem,tegnap órákig beszélgettünk,és már programot is terveztünk a hétre,nagyon rosszul esik,hogy elfelejtette,hiszen még olyanok is írtak,akikkel kb. kétszer találkoztam életemben.Ha közel áll hozzád valaki,azért megjegyzed a név-vagy szülinapját,nem? Most haragszok rá azért,nem tudom,hogy viselkedjek ha esetleg utólag jön rá,sztem amúgy nem volt szándékos ez a dolog,de rossz. És sztem az ilyen nem igazi barát. ..
2011. ápr. 18. 22:43
1 2
 11/16 anonim válasza:
engem egyszer a volt barátnőm sem köszöntött fel névnapomkor... de egyszer rákérdeztem, és azt mondta, hogy azért, mert a naptárban vagy 3-4 dátum alatt is szerepel a nevem, ezért fogalma sem volt, hogy mikor ünneplem. Én meg sosem mondtam neki, hogy pontosan mikor van. Valahogy ez sosem jött szóba. Aztán a következőnél felköszöntött. Van ez így. Nem csináltam belőle gondot.
2011. ápr. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én csak azóta tudom a névnapokat, hogy exszakaszt olvasok:D Azelőtt nem is gondoltam rá, hogy az ismerőseimnek névnapja is van, na nem mintha nem sz.rnám le, vannak olyanok, akiket nem érdekel az ilyesmi.
2011. ápr. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Raplit csapnék és hisztiznék...de hosszas engesztelés után ,engedném hogy ajándék kíséretében kiengeszteljenek:D
2011. ápr. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
semmit, nekem mindíg mindenki elfelejti. cserébe én is :D
2011. ápr. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

le se szarnám

nekem az esett szarul mikor 1 elég jó barátom se facebookon se élőben nem mondta h boldog szülinapot, pedig ő tudta hogy akkor van.. aztán olyanok akikkel meg nem is vok jóba igen

de végülis ezt is leszartam

2011. ápr. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom h csak azert gondolom igy mert eleg ritka nevem van es raadasul masik napon unnepelem mint ami egyaltalan benne van a ritka neves naptarban tehat meg rokonok is ossze-vissza koszontenek.


Egyebkent meg nem hiszem h ez lenne a mervado egy baratsag szempontjabol, sokkal inkabb az egyutt toltott ido, a kozos mokak!

Szoval ezert szerintem nem kell ra megharagudni!

2011. ápr. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!