Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy érdekes problémám....

Van egy érdekes problémám. Mit lehet ezzel csinálni?

Figyelt kérdés
Már hosszú idő óta van egy problémám. Egyszerűen nehezen ismerem fel az embereket. Volt már olyan, hogy beszélgettem valakivel és nem voltam benne biztos, hogy kivel beszélgetek, vagy hogy valaki szembe jött velem az utcán, rámköszönt és utána gondolkoztam rajta, hogy tényleg ő volt-e. Nem vagyok szórakozott, nem drogozom, semmi ilyesmi, csak van ez a problémám. Egyre többször megtörténik az ilyesmi...
2011. ápr. 18. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Hát elég érdekes probléma,de pl. anyud sem ismered fel? Vagy csak ,akiket 1x-2x láttál? Még az jutott eszembe,hogy talán keveset alszol,fáradtság is okzhat ilyet. Nekem volt már oylan,hogy más utcába fordultam le hazafelé és eltévedtem,pedig évek óta ugyanott járok haza:)
2011. ápr. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem a fáradtság okozza, ez már évek óta van nekem.. Van, hogy régi ismerősöket sem ismerek fel..
2011. ápr. 18. 23:01
 3/4 anonim ***** válasza:
megpróbálhatod orvossal kivizsgáltatni, nincs e bajod, de sztem csak ilyen az agyad. én a neveket jegyzem meg nehezen.
2011. ápr. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mennyire régi és mennyire közeli ismerősök?


Nekem is pocsék a név-és arcmemóriám. Sokszor köszönök a suliban idegeneknek, volt már, hogy vkit osztálytársnak néztem, egy kicsit. :D

2011. ápr. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!