Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek szépen rajzolok?...

Szerintetek szépen rajzolok? (kép) Mit rajzoljak?

Figyelt kérdés

Hali! :D

Mostanában kezdtem el érdeklődni a rajz iránt, kezdő vagyok.

Érdekelne a véleményetek a rajzomról, valamint szívesen hallanék tippeket, hogy mi legyen a következő képemen. :)

Esetleg linkelnétek képeket, hogy ti miket rajzoltatok? Nem muszáj, elég ha csak tanácsokat adtok.


A rajzom:

[link]


Köszi! :D

L/14


2011. ápr. 18. 16:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon tehetséges vagy! Mondjuk valami állat ló vagy kutya:) Csak így tovább a rajzolásba és sok sikert!
2011. ápr. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Tehetséges vagy. Tájképek?
2011. ápr. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :) Szeretem az állatokat, a tájképek pedig mindig megfognak, úgyhogy köszönöm szépen a jó ötleteket is. :)
2011. ápr. 18. 17:12
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
tök jóóóó! ;)
2011. ápr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép nőt rajzoltál. Most egy pasit.
2011. ápr. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, örülök, hogy tetszik. :) és az ötleteket is köszi, már el is kezdtem egy tájképet! :D
2011. ápr. 20. 15:13
 7/14 anonim válasza:
100%
nagyon ügyes vagy, folytasd, hidd el, fejlődni fogsz. Szerintem mindenfélét rajzolgass, amit épp látsz, érzel. Emberekkel kezdd... különféle stílusokat is megpróbálhatsz, tudod van ez a nagy mangaőrület, azt azért annyira ne, de pl a disney-style nagyon jó. De amit te gondolsz. A tájképpel vigyázz, ha elsőre nem sikerül jól, ne eseredj el, mert azt nagyon nehéz.
2011. ápr. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
szépen rajzolsz ^^ de több ilyen is van? mennyi ideig rajzoltad?
2011. ápr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nagyon szép!!! Ajánlom hogy menj rajz szakörre, vagy valami hasonlóba, ahol fejleszteni tudnak!!! Csak így tovább!!! :)
2011. ápr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szépen rajzolsz!

Rajzolj egy kutyát sétáltató pasit következőnek :D

Vagy egy modellt virágos ruhában.


Én is rajzolgatok néha ha unatkozom:

Ezt a telefonomon csináltam kézzel-mutatóujjal =):

[link]

Ezt meg füzetben:

[link]

[link]

Ő meg egy gyors firka:

[link]


Sajnálom h anno abbahagytam a rajzszakkört és megragadtam ezen a szinten, de majd nyáron meglátogatok egy jobb agyféltekés rajztanfolyamot aztán az majd javít rajtam :D

2011. ápr. 25. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!