Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nagyon rosszul...

Szerintetek ez nagyon rosszul sülne el? Vagy próbáljam meg?

Figyelt kérdés
Na szóval közeleg a húsvét, és nővéremék jönnek hozzánk vendégségbe unokaöcsémmel aki most lesz nyáron 4 éves. Nagyon bírom a srácot, nyáron sok időt töltöttem velük. Szeretném ha felnézne rám, és arra gondoltam hogy elviszem húsvétkor locsolkodni a környéken hogy szerezzen sok csokit. Eléggé jól nevelt és talpraesett okos srác, a probléma velem van. Nem vagyok az a jól szocializált ember nem sok barátom van nő ismerőseim meg még inkább nincsenek. Arra gondoltam hogy elviszem vad idegenekhez bekopogtatva itt a környéken hátha beengednek minket locsolkodni. Anno bátyám engem is elvitt egy ilyen locsolkodásra és nagyon szerettem. Ám ma már nem igazán mozgok jól idegenek közt. Szóval mennyire lenen gáz ha egy vad idegen menne hozzátok locsolkodni? Ha idősebbek akkor megoldom de ha velem egy idősek a lányok akkor vagyok igazán gondba. Lehet még a verset se tudnám rendesen elmondani.
2011. ápr. 17. 20:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Verset csak a kissrácnak kellene mondania,neked nem. Ha vidéken laksz,akkor előbb kérdezd meg a szomszédokat,hogy mehettek-e locsolkodni. Ma már sok helyen nem engednek be idegeneket.
2011. ápr. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!