Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A való villa kupolája üvegezet...

A való villa kupolája üvegezett, vagy csak "rácsos"?

Figyelt kérdés
Néztem a képeket de nem tudtam eldönteni,hogy üvegezett,vagy csak "rácsos". És mért kellett a kupola? Nehogy bedobjanak valamit kívülről? Mert akkor azok rácsok nem nagyon akadályok ha tényleg nincs üveg! Viszont ha van akkor hogy esik be az eső,és fúj a szél?
2011. ápr. 14. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Én voltam már ott, és nincs üveg a tetején.
2011. ápr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minek dobnának be bármit is? A kemerák látják, de ha még úgy is teszik el, hogy nem, tuti nem tudja elolvasni anélkül, hogy észrevennék. Az egyik részben egyébként szandika asszem felengedett egy léggömböt, szóval nem üveg.
2011. ápr. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak biztonsági okokból gondoltam,hogy talán zárt! De akkor mért van az a kupola?
2011. ápr. 14. 16:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy csak az eget lássák, és ne a forgalmat pl. legyen természetes fény, kilehessen menni a kertbe, ne kelljen négy fal között rostokolni.
2011. ápr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!