Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Budapesten tényleg megszólják...

Budapesten tényleg megszólják a falusiakat?

Figyelt kérdés
Volt már erre példa?
2011. ápr. 14. 14:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Magyarországon szerintem mindenkit megszólnak ezért vagy azért. A magyarok egyszerűen nem bírják elviselni, ha valaki kicsit is más, mint ami 'illik'...
2011. ápr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

En ebben az esetben igazan "szerencses" vagyok - ez ironia.


9. Nyaran koltoztunk fel Budapestre, pontosabban Buda egy eleg jo kornyekere. Domboldal, nagy kerteshaz 3 szinttel, a teraszrol belatni a fel varost...


Nah de ehhez az tarsult h a regi osztalyomban az a pletyka keringett egy ido utan h bnom - aki szinten Bp melle koltozott- es en nem vagyunk hajlandoak lealacsonyodni hozzajuk mert mi mar fovarosiak vagyunk...


A pesti osztalytarsaimnak budai burzsuj voltam, a budai nem kerteshazasoknak meg megint szurta a szemet h jo kornyeken lakunk es kerteshazban...

A kedvencem az volt amikor elso napokban az elso 3 kerdesuk igy hangzott: hogy hivnak? Honnan jossz? Milyen kornyeken laksz?

Mi az h milyen kornyeken lakom kerdeztem. Mire az egyik srac: h panel, polgari lakas, kerteshaz ilyenek. Mondtam neki h kerteshaz az arra annyit dunnyogott az jo! Es lelepett... Kosssssszzeee


Vagy h azert osszeszedtem par nyelvtani hibat mashonnan... Hule ikes igek - ami utan mar annyit olvastam de meg mindig nem 100% tiszta mert mindenhol mast irnak... Jah erre nyogte be am egy nalam sokkal szrabb atlagu osztalytarsam amikro elrontottam h "paraszt"


Hat nem akarok senkit se megbantani de pastieknek is vannak RAGZASI- direkt igy- hibaik: pl ba, be/ ban, ben hibak. Hatarozott nevelo: a ablakot - lattam mar irasban is. En meg elrontottam h nem-e megyunk valamerre es le lettem szurva, nem kultur modon kijavitva...


Jah am mar tulsagosan nem erdekel.

Az mondjuk rosszul esett amikor nagybatyam latva h h terelgetem a tyukokat azt mondta h latszik h pesti lyany vagyok- fuck o is tudja h nem ott nottem fel...


Visszaterve szerencsere mar nem nagyon mernek beszolni nekem, kesobb meg ugyse fog senki azzal nyaggatni h honnan jottem.


Mindegyik gyerekes es bugyuta egydbkent. Az ilyen kis nyomiknak nincs jobb dolguk mint a rivalizalas- gondolom nagyon sokra vihettek az eletben ha csak a lakhelyen tudnak lovagolni es nem a teljesitmenyen xD

2011. ápr. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
44%
Igen, megszólják, de csak azért, mert Pesten sokkal nagyobb százalákban vannak hígagyú bunkó parasztok, mint vidéken. Ezt úgy mondom, hogy pesti vagyok.
2011. szept. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!