Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet a gépen lévő...

Hogy lehet a gépen lévő képből fényképet csinálni?

Figyelt kérdés
Meg egy olyan kb. mennyibe kerülne? Fontos lenne :)
2011. ápr. 13. 22:56
 1/10 anonim válasza:
Mit szeretnél pontosan?
2011. ápr. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kinyomtatni akarod? Vagy egy grafikából fényképet? nem világos a kérdésed. Kinyomtatni bármely fényképészeten meg tudják csinálni.
2011. ápr. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kinyomtatni digitális fényképet?


Dm-ben, Rosmannban pl csinálnak ilyesmit. Nem tudom mennyiért, de a honlapjukon fent van. Valami olyasmi módon műkszik, hogy elküldöd nekik a képet (van a honlapon egy program) és elmész érte ha elkészült.

Legalábbis így tudom, bár soha sem csináltattam így még :D

2011. ápr. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Bocsi hogy nem jól fogalmaztam :)

Barátomnak nem sokára szülinapja, neki szeretném ugy csinálni, hogy a közös képünket egy szép keretbe, de a kép a gépen van, és hogy tudnék belőle fényképet :)

2011. ápr. 13. 22:59
 5/10 anonim válasza:
100%
Egy átlagos nyomtató megfelelő fotópapírra már nagyszerű minőséget produkál. De a fotópapír minőségi legyen. Fényképkeretet meg szerintem nagyon sok helyen lehet kapni.
2011. ápr. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
? :)
2011. ápr. 13. 23:04
 7/10 anonim válasza:
100%

elmész a Media markt-ba, vagy bármilyen számítógépes boltba, vagy fényképes boltba, viszed a képet pendrive-on (pendrájv), ott megkérdezik mekkora legyen, te ráböksz egy sima képre a falon vagy az asztalon amit látsz hogy: akkora, és 20-30Ft-ért megcsinálják.

Ne félj, kedvesek lesznek. Aranyos dolog amúgy :)

2011. ápr. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogod a képet, kiírod lemezre elmensz a sarki fényképészhez, az kinyomtatja, majd bemensz egy ajándéküzletbe és veszel egy illő keretet. Egy nap alatt össze tudod hozni. :) Én is kaptam ilyen meglepit a barátnőmtől. :)
2011. ápr. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
dm drogéria oldalán, lehet fényképet és egyéb fényképes ajándéktárgyakat csináltatni,én onnan szoktam rendelni árakat ott találsz
2011. ápr. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon Szépen Köszönöm. :)
2011. ápr. 13. 23:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!