Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik, hogy teljesen reményt...

Létezik, hogy teljesen reménytelen az életem?

Figyelt kérdés
miért kellett melegnek születnem?
2011. ápr. 13. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
nem létezik, fel a fejjel! :)
2011. ápr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy,hogy melyik nemhez vonzódsz. A lényeg az,hogy az éned befolyásoljon és ne a nemi beállítottságod ( ezt úgy értem,hogy pl. nem kell rózsaszín inget felvenned,hogyha nem akarsz)
2011. ápr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de nem is erről van szó, de örökre boldogtalan maradok.
2011. ápr. 14. 15:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Dehogy maradsz! Rengeteg szép dolog fog történni még veled! Fel a fejjel, hidd el, így is szerethető vagy mint bárki más! ;)
2011. okt. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

de nem is erre gondolok, egyszerűen eddigi életem során akárki is tetszett, mind heteró volt, tehát semmi esélyem...

mert én utálom az ilyen vonulós csajos buuzikat, kerülöm is őket, én normálisnak vallom magam, és hasonlót is szeretnék magam mellé, nem egy vásári bohócot.. /:

2011. okt. 4. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!