Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi értelme van attom részegre...

Mi értelme van attom részegre inni magunkat?

Figyelt kérdés

mármint, lehet h jól érzik magukat az emberek, de semmire nem emlékeznek, ciki dolgokat csinálnak csúnya nőkkel/pasikkal fekszenek le stb... azt még megértem ha vki kedvcsinálásnak iszik egy kicsit, de mi értelme van annak, h hányjunk meg ilyenek?

kööszi a válaszokat 16L


2011. ápr. 12. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi. Nálam ez úgy működött, hogy a hangulat kedvéért ittam valamennyit. Viszont a valamennyi ital után meg már kívántam a többit. Nekem így sikerült anno többet inni a kelleténél.
2011. ápr. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem csúnya pasikal vagy nőkkel fekszel le hanem szépekkel, mert annak látod őket és az számít:D Amúgy meg nemszabad értelmet keresni a dolgok mögött, mert ha belegondolsz semminek sincs értelme szóval azt kell csinálni ami jólesik.
2011. ápr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi:D
2011. ápr. 12. 22:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmi. Hacsaknem menekülés a problémák elől. Persze zsákutcába.
2011. ápr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22:51, oké, csináljuk, ami jól esik, de miért esik jól fetrengeni a hányásodban? És mi a jó abban, ha utána fáj a fejed, mint állat, meg azon kell stresszelned, hogy milyen baromságokat csináltál, amiket nem kellett volna?
2011. ápr. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

utolsó

Ha nem esik jól ne csináld...

nemkell görcsölni, nyugodtság van tesó

2011. ápr. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bár "atom részegre" még nem ittam magam, főleg annyira hogy fetrengjek a hányásomban, és mikor sokat ittam akkor se azért volt mert "hű de jó". Hanem mert már nem bírtam elengedni magam és jól érezni magam a barátaimmal se - magánéleti problémák miatt -, ami még inkább kiborított, így ittam azért hogy jó kedvem legyen..de mindig emlékeztem hogy mi volt előző este, és jókat mosolyogtam hogy dejó, végre jól éreztem magam..aztán már csak az van hátra hogy alkohol nélkül is jól tudjam magam érezni.

18/l

2011. ápr. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!