Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hányig kell feladni egy...

Hányig kell feladni egy elsőbbségi levelet, hogy másnapra biztosan odaérjen?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 17:51
 1/5 anonim válasza:
Szerintem olyan este 18-19 között adod fel, akkor még ott van másnapra.
2011. ápr. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden postán ki van írva, hogy a hány óráig feladott leveleket továbbítják még aznap. Pl. mi 4-ig vagyunk nyitva, de fél4-kor már járatindítás van. Olyan meg hogy BIZTOSAN odaérjen másnapra nem létezik. 96% ér oda másnap, 3 napot garantál a posta. Erre szoktam én azt mondani ha megkérdezi az ügyfél, hogy holnapra biztosan odaér-e, hogy csak az a tuti, ha maga elviszi. :D
2011. ápr. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, még azt szeretném megkérdezni, hogy általában fél órával,1 órával a posta zárása előtt indulnak a járatok, vagy ez postánként eltérő?
2011. ápr. 12. 18:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Postánként eltérő. Nálunk már azért van ott olyan hamar, mert mi vagyunk az első hely, ahova megy. Mire az utolsó helyre ér, addigra ott már régen bezártak. Faluról van szó. Városban nagy postáknál nem tudom hogy működik sajnos, félrevezetni meg nem szeretnélek...
2011. ápr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. ápr. 12. 20:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!